♥ ♥ ♥ فـــَقَــــط واسِهــــــ مَســـعود شُجــــاعــــی♥ ♥ ♥

I nEvEr SaId ThAt I cOuLd ChAnGe ThE wOrLd ... BuT iF u GVe Me ThE cHaNcE tHaT , i'Ll DeSeRvE

به به...سلومــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

بنده بازم اومدمـــــــــــــ...

البته این دفعه بازم بایدبه اطلاع برسونم که بامصاحبه های قدیمی از آقا مسعودافسوسنمیدونم شاید اینا رو خونده باشین شایدم نه...اما اگه خوندین که خیر وبرکت...اما اگه نخوندین بخونین!بخدا مسعود مصاحبه نمیکنه وگرنه منم عین شما خیلی مشتاقم بدونم حالش بهتره یانهناراحتیا مثلا الان کجاست و چیکار میکنهحالا درکل امیدوارم که این مصاحبه ها رو نخونده باشین که یه کم خوشحال شین!نیشخندبازم به بزرگی خودتون ببخشید که مصاحبه ها جدید نیست!

+من باز آخر هفته میرم مسافرت...زبانخوجـــــــــــــــــــــــــــــــــالم!

+یه جورایی این روزا دلم گرفته...نگراناحساس تنهایی میکنم!و از همه بدتر دلم واسه یه نفر خیلی تنگیدهـــــــ ... از الان غصــــــــه آخرین باری رو میخورم که میبینمش!!!((واسهـــ ثنــــا : نیشخند)) از اونور هم که مسعود هیچ خبری نیست ازشدل شکستهنمیدونم باید غصه کدومو بخورم...ناراحتواسه همین حال بدمم خیلی تند شده اخلاقم!منتظر((پس با اعصاب من بازی نکنید!عصبانینیشخند))

+دلم <قهوه تلخ> میخـــــــــــــــــــــــــــــــواد!کلافهکسی نمیدونه چرا نمیاد؟!چشم

+اینقده شبـــــــــــــــــــــــــــــــــا بهم میچسبه!دوباره دارم فرار از زندان رو بازبینی میکنم!نیشخند((برادرم:اه!سبزحالت بهم نمیخوره دوباره میشینی اینومیبینی!تعجبمن:))

+دنبال کد آهنگ فیلم 3،5،2 ام!علی لهراسبی مـــــــــــــــعرکه خونده!قلب

 +درمورد تیم امید :  درمورد سرکار رفتنشون :  درمورد فدراسیون :

 درمورد هیچ کدومش نمیتونم نظر بدم اینقدر که................!!!!!!!

+برین ادامه مطلبــــــــــــــــــــــ ....

 


مصاحبه ها هردو مربوط به سایت رسمی گل هستنلبخنداین مصاحبه مال 26/4/2011

شجاعی: ترجیح میدم تو اروپا بمونم/ اوساسونا سقوط نمیکنه

مسعود شجاعی بازیکن مصدوم ایرانی تیم اوساسونا اسپانیا تا پایان این بازی ها نمیتونه به میدون بره.در حال حاضر اخبار مختلفی در مورد وضعیت او تو فصل آینده مطرح شده که برخی از این اخبار در حد شایعه ست.شجاعی در این مورد می گه: «من هنوز برای فصل بعد هیچ تصمیمی ندارم و تمام تیم هایی که دیگران برای من انتخاب می کنند صحت نداره، من بازی تو تیم های اروپایی رو نسبت به تیم های عربی ترجیح میدم.»

اوساسونا با شکست مقابل بارسلونا به منطقه سقوط نزدیک شد ولی شجاعی معتقده که تیمش سقوط نمیکنه. او در این مورد تاکید میکنه: «من شک ندارم که تیم اوساسونا سقوط نخواهد کرد و اگه ما شش امتیاز کسب کنیم تو لالیگا می‌مونیم. تیم ما پتانسیل بالایی داره و معتقدم که تو لیگ می مونیم.»

شجاعی در خصوص قهرمانی لالیگا تو این فصل می گه:« با این وضعیت بارسلونا قهرمان میشه. باید قبول کنیم که تیم بارسلونا بهتر و با برنامه تر بازی میکنه و حقش قهرمانیه.» او در مورد مصدومیتش هم حرف می زند:«بازهم امسال بدشانسی آوردم در حالی که فکر نمیکردم اینگونه مصدوم شم ولی شرایط اینطور پیش رفت و باید منتظر پایان فصل باشم.»

مصاحبه ی بعدی مال19/5/2011

مسعود شجاعی :تو اروپا فوتبالم رو ادامه میدم/تو ایران فقط صنعت نفت آبادان رو دوست دارم

 کم حرف ترین ستاره فوتبال ایران که افتخار حضورش تو لیگ معتبر لالیگا میتونه اونو به سوژه اول رسانه های ایرانی تبدیل کنه که خالی از ستاره هستن . اما مسعود شجاعی علاقه ای به استار شدن تو رسانه نداره و رابطه ش با رسانه ها خیلی کمه . مسعود اکنون با مصدویت شدید مواجهه و کمتر کسی از این فوتبال به ستاره زنگ زد تا حالش رو بپرسه . اما گلایه ای از کسی نداره و میگه " مردم گرفتار هستند و نباید توقع داشت " او مثل سایر بازیکنان اهل بازار گرمی هم نیست و برای فصل آینده نمیخواد بی دلیل حرف بزنه .

پس از مدت ها او با خبرنگاری ایرانی هم صحبت شدو در مورد مسائل مختلف حرف زد .

*مسعود ؛ از مصدومیت که بوجود اومد و نتونستی فصل رو ادامه بدی صحبت کنیم . وضعیت پات چطوره ؟

بهتر از گذشته ام . بعضی از روزها دردشدیدی دارم که تا صبح نمیذاره بخوابم . ((الهی هلیا بمیره برات!!!گریه)) اما الان عصا رو کنار گذاشتم ولی کفش مخصوصی تو پایم هست که باید تو طول روز همیشه تو پایم باشه . باید تا یک هفته دیگه هم این کفش تو پایم باشه و بعد از اون میتونم روی پایم راه برم اما نباید روی اون فشار بیارم . باید روزی 5 ساعت تو استخر راه برم و آب درمانی کنم .

*چرا برای مداوا به تهران نیومدی ؟

شرایط اینجا خیلی بهتره و پزشک و کیلنیک باشگاه هستن و بهتر بود تو اینجا باشم . باشگاه هم اجازه اومدن نمیداد و باید اینجا تحت نظر باشم و باشگاه شاهد وضعیتم باشه . تو اینجا استخر؛کیلنیک و فیزیوتراپی در یک جا هست و خیلی راحتم . اما تو تهران جایی نداریم که همه این پکیج در یک جا نیست .

*از چه زمانی فیزیوتراپی می کنی ؟


الان وزنه می زنم و فقط بالاتنه کار می کنم تا از نظر بدنی عقب نباشم . وزنه ای که می زنم به پایم فشار نمیاره . یک ماه دیگر هنوز پایم کار داره و یک هفته دیگر فیزیوتراپی رو شروع می کنم .

*اگر فصل تموم شه احتمال داره تو اسپانیا بمونی تا پات رو مداوا کنی ؟

 


هنوز مشخص نیست ؛اگه به بهبودی پایم کمک می کنه ترجیح میدم تو اسپانیا بمونم تا برای فصل بعد دیگه مشکلی نباشه . اگه هم پزشکم موافقت کنه به تهران میام تا  کنار خانواده م باشم و تو ایران فیزیوتراپی کنم .*شرایط اوساسونا چطور است ؟

 


تقریبا خوبه . هنوز خطر سقوط وجود داره . ما یک بازی با ویا رئال توخانه داریم و حتما این بازی رو می بریم و حتی اگر مساوی کنیم هم می مونیم . بازی ختافه سخته . زاراگوزا هم بازی آسونی نداره . به نظر من موندن اوساسونا قطعی شده  و فصل بعد هم تیم تو لالیگا خواهد بود .

*چرا اوساسونا تو این چند فصل تو روز آخر تو لالیگا می مونه ؟

پارسال این طور نبود و چهار- پنج هفته آخر رو با خیال راحت بازی کردیم . بیشتر فصل ها همین طوره که میگی . مقر همه باشگاه هستند . مدیریت , بازیکنا و شرایط بودجه تیم . همیشه این بحث وجود داره که چرا اوساسونا بازیکن سرشناسی نمیخره . باشگاه بودجه محدودی داره و شرایط تیم به این بودجه مربوط میشه .


*تو شهر چه گروه های به باشگاه کمک می کنن ؟


فقط شهرداری به تیم کمک می کنه . تیم اسپانسرهایی هم دارن که اونا هم کمک می کنند . به غیر از شهرداری هیچ کس به تیم کمک نمی کنه . کمک شهرداری هم زیاد نیست .

*مردم هم کمک می کنن ؟

 


فقط با خرید بلیت به تیم کمک می کنن یا خرید لباس تیم اما کمک دیگری مردم به تیم نمی کنن .


*قرارداد تو تموم شده . فصل بعد هم با پیراهن اوساسونا تو رو می بینیم ؟

معلوم نیست. هنوز وضعیت تیم برای فصل بعد مشخص نیست . کسی هم با من مذاکره نکرده . اگه بخوان و به توافق برسیم شاید بمونم و اگه هم نخوان به تیم دیگه ای میرم و با تیمای دیگه ای مذاکره میکنم .

*می گن که میخوای به بوندس لیگا بری و حتی توافقاتی هم شده ؟

اینا در حد حرف است . چند پیشنهاد اومده  که برایم جالب نبوده . اما چیزی که فقط میدونم تو اروپا فوتبالم رو ادامه میدم اما باید ببینم پیشنهادات چیه و از کجا میاد .


*نمیتونی بگی تو چه لیگی بازی خواهی کرد ؟


دقیق نمیتونم بگم .

*سه فصل تو اوساسونا بودی کدوم فصل واست بهتر بود ؟

 


فصل اول خیلی برایم خوب بود و سال اولی بود که تو بهترین لیگ دنیا بازی می کردم و این تجربه واسم عالی بود . حضور در کنار ستاره های بزرگ فوتبال واسم جذاب بود.

*تو طرفدار چه تیمی هستی ؟

 


الان فقط طرفدار اوساسونا هستم .

*قبل آمدن به فوتبال حرفه ای طرفدار چه تیمی بودی ؟

فقط صنعت نفت آبادان رو دوست دارم . زمانی که برادرم تو این تیم بازی می کرد به استادیوم می رفتم و واقعا دیدن بازی تو اون استادیوم لذت بخشه . حتی لذت بخش تر از دیدن بازی تو نیوکمپ . برای من تیم صعنت نفت آبادان مهم ترین تیمه با این شعار آبادان برزیلته

اسامی بازیکنای تیم ملی فوتبال برای حضور تو اردوی اتریش

 دروازه بانان:
سید مهدی رحمتی، شهاب گردان، علیرضا حقیقی و میثاق معمارزاده

مدافعان:
خسرو حیدری، حسین ماهینی، سیدجلال حسینی، سیدهادی عقیلی، محمد نصرتی، پژمان منتظری، احسان حاج صفی و مهرداد پولادی

بازیکنان میانی:
آندرانیک تیموریان، قاسم حدادی‌فر، مصطفی سیفی، پژمان نوری، محمدرضا خلعتبری، حمیدعلی عسگری، هادی نوروزی، علی کریمی، میثم بائو، محمد قاضی، میلاد زنیدپور، ایمان مبعلی و مازیار زارع

مهاجمان:
کریم انصاریفرد، رضا نوروزی، آرش افشین، سعید دقیقی و مهرداد اولادی.

خب اینم از این...

اگه عکسا تکراری بود ببخشیدناراحت

خدافس!بای بای

 

 

 

 

 

نوشته شده در یکشنبه ۱۳٩٠/٤/٥ساعت ۳:٥٥ ‎ب.ظ خودم نوشتم یعنی ... ♥♥♥ هلــ ــ ــے آ ♥♥♥ نظرات () |


Design By : Night Skin