♥ ♥ ♥ فـــَقَــــط واسِهــــــ مَســـعود شُجــــاعــــی♥ ♥ ♥

I nEvEr SaId ThAt I cOuLd ChAnGe ThE wOrLd ... BuT iF u GVe Me ThE cHaNcE tHaT , i'Ll DeSeRvE

سلام دوستان...

خوبین؟؟؟

بالاخره این امتحانای مزخرف ما هم تموم شد!!!از خود راضیالبته از خودم خیلی راضی نبودم تو یکی دوتا درس...!ناراحتاما خب چه میشه کرد...زندگیه دیگهافسوس

امروز که امتحانمون خیلی باحال بود...نیشخندعربی داشتیم...معلم ادبیاتمون شده بود مراقبمون...از خود راضیاز اون معلمائیه که من میگم قبل از اینکه یه معلم باشه یه انسانه!نیشخندالبته قصدم توهین کردن به قشر عزیز معلم جامعه نیستا!دروغگوسوء تفاهم نشه..مژهمنظورم اینه که ایشون خیلی ماهن!قلباینقدر پایه ست که خدا بدونه...

خلاصه تو کلاسی که ما توش بودیم تقلب بازار بود!خندهقهقهه_من نیمکت اول بودم!!_جلوییم که رو صندلی تکی نشسته بود قشنگ برگشت و برگه مو برگردوند و شروع کرد به نوشتن!خندهیعنی من چشام داشت 4تا میشد!!!زبانمن دوستمو صدا میکردم و خلاصه قشنگ به هم میرسوندیم!!!اانسانی ها هم تاریخ ادبیات داشتن با چشمای گرد شده به ما نگاه میکردنلبخندتازه به ما میرسوند معلممون...!!!ساکتداشتم هی به یکی میگفتم اباک بنویسه نمیفهمید اعصابم خرد شد اینجوری زدم تو سرمبعد یهو همه زدن زیر خنده...خندهقهقههاومدیم بیرون از کلاس همه ازم تشکر میکردن!اما با این اوصاف هم بازم من اینو خوب ندادم...ناراحتآخه ما معلم عربیمون رفته بود مکه اصلا کار نکردیم عربیو!!!چشم

از اینا بگذریم...نیشخندتولدم خیلی نزدیکه...پیشاپیش مبارک!اینم منمخنده

مسعودوقلب دیدین؟؟؟ای جانم...چقدر جیگر شده بودنیشخند

الهی بمیرم براش...مریض شده!ناراحتگریهتو روزنامه خوندم تو تمرینات فقط رو نیمکت نشسته بوده و حتی پزشک تیم بهش سرم هم وصل کرده...جدا؟؟؟؟؟نگرانگریه

 از شراره جون هم شنیدم که آقا جواد عقد کردن...من باخبر نیستم از صحتش!متفکراما هرکس خواست از این موضوع بیشتر بدونه بره وب شراره جون که تو لینکام هست!مژه

اگه آقا جواد عقد کردن ایشالا مبارکشون باشه درهرصورت!هوراقلب

کلی عکس و مصاحبه ست تو ادامه مطلب...حتما برین!چشمک


قطبی به ژاوی رای داد،نکونام به مسیقلب

بهترین بازیکن سال 2010 جهان با نظر مربیان و کاپیتان‌های تیمای ملی انتخاب شد و اکنون این سوال وجود داره که سرمربی و کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران به چه بازیکنایی رای دادن!خوشمزه

لیونل مسیقلبقلب دوشنبه شب با  پشت سر گذاشتن هم تیمی‌های خودش ژاوی و آندرس اینیستا به عنوان برترین بازیکن سال فوتبال جهان انتخاب شد. این جایزه هر ساله به همت مجله "فرانس فوتبال" به برترین بازیکن سال جهان اختصاص می‌یابه و بازیکن برتر با رای مربیان و کاپیتان‌های تیمای فوتبال جهان انتخاب میشه.

سوال اینجاست که افشین قطبی و جواد نکونامقلب، مربی و کاپیتان فوتبال ایران به کدوم بازیکنا رای دادن. انتخاب اول قطبی تو این رای گیری ژاوی بوده و لیونل مسی و وسلی اسنایدر دیگر انتخاب‌های او بوده‌اند. نکونام هم به ترتیب به  مسیقلبقلبقلب، ژاوی و اینیستا رای داده.

آرای تعدادی از مربیِآِ تیمای ملی اینجوریه:

* فابیو کاپلو: 1- اینیستا، 2- ژاوی و 3- مایکون
* ویسنته دل بوسکه: 1- مسی، 2- کریستیانو رونالدو و 3- باستین شواین اشتایگر
* لورن بلان: 1- ژاوی، 2- اسنایدر و 3- اینیستا
* چزاره پراندلی: 1- اسنایدر، 2- اینیستا و 3- مسی
* یواخیم لو: 1- ژاوی، 2- مسی و 3- فورلان
* باب برادلی : 1- ژاوی، 2- اسنایدر و 3- مسی

آخی...پیکه هم هست...قلب

 

تیم ملی برد!

تیم ملی فوتبال کشورمون با پیروزی برابر عراق تو نخستین دیدار مرحله گروهی جام ملت‌های 2011 آسیا ضمن شکست دادن مدافع قهرمانی جام به صدر جدول گروه D صعود کرد.هورا

 دیدار تیم ملی فوتبال ایران و عراق که از ساعت 19:45 سه‌‍شنبه تو ورزشگاه احمد بن علی (الریان) دوحه آغاز شده بود، در پایان به برتری 2 بریک شاگردای قطبی انجامید.

تو این دیدار که از گروه D جام ملت‌‌های آسیا و با قضاوت "روشن ایرماتوف" ازبکستانی برگزار شد، غلامرضا رضایی (41) و ایمان مبعلی (84) برای تیم ایران گل زدن و یونس محمود (12) تک گل تیم عراق رو به ثمر رسوند. ضمن اینکه سامر سعید از تیم عراق تنها بازیکن اخطاری این مسابقه بود. ((ماشالا داور کارت نداشت انگار!!!کلافه))

افشین قطبی تو این بازی از مهدی رحمتی، هادی عقیلی، جلال حسینی، محمد نصرتی، احسان حاج صفی، ایمان مبعلی (86- پژمان نوری)، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، مسعود شجاعی (68- محمدرضا خلعتبری)، محمد غلامی (83- کریم انصاریفرد) و غلامرضا رضایی تو ترکیب تیم ملی ایران که با پیراهن قرمز به میدون رفته بود، استفاده کرد.

تیم ایران با پیروزی برابر عراق با 3 امتیاز صدرنشین گروه D رقابت‌های جام ملتهای 2011 آسیا شد. تیم‌های کره‌شمالی و امارات با یک امتیاز رده‌های دوم و سوم این گروه رو در اختیار دارن و عراق هم بدون امتیاز قعرنشینه.

مبعلی بهترین بازیکن میدون شد!

در پایان دیدار تیم ملی فوتبال ایران و عراق ایمان مبعلی به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. از سوی مسئولان برگزاری این دیدار ایمان مبعلی به عنوان بهترین بازیکن میدون انتخاب شد و جایزه ویژه اش رو دریافت کرد.

قطبی پیروزی تیم ملی رو به جان باختگان سانحع هوایی ارومیه تقدیم کرد!

 مسعود :قبول دارم خوب بازی نکردم!

 

هافبک تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به عملکرد نه چندان مناسبی که تو دیدار مقابل عراق داشت، گفت: تو همان اول بازی از مدافع تیم عراق ضربه خوردم و به دلیل افت فشاری که پیدا کرده بودم، نتونستم بازی خوبی انجام بدم.

 

مسعود شجاعیدل شکسته گفت: از زمانیکه که بازی شروع شد از یکی از بازیکنای عراق ضربه محکمی خوردم. تو ادامه بازی هم افت فشار پیدا کرده بودم که این مسئله به شدت روی کارم و عملکردی که داشتم تاثیر گذاشته بود.

 

وی با بیان اینکه "قبول دارم بازی خوبی تو دیدار مقابل عراق انجام ندادم"، تصریح کرد: بعد از تعویض به رختکن رفتم اما این موضوع رو با کادر فنی هماهنگ کرده بودم. ضمن اینکه پزشک تیمم همراه با من به رختکن اومد.

 

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمون با یادآوری اینکه به هنگام تعویض به شدت تب و لرز داشت و شرایط عمومی‎اش خوب نبود، یادآور شد: با این شرایط نمی‏دونم می‎تونم برای دیدار دوم تیم ملی مقابل کره‎شمالی آماده شم یا نه. فقط امیدوارم به این بازی برسم و بتونم بازی کنم.

مسعودقلب همچنین پیروزی مقابل تیم ملی عراق رو نتیجه‎ای روحیه بخش برای فوتبال ایران عنوان کرد و اظهارداشت: سه امتیازی که از این بازی گرفتیم ذخیره‎ای خوب بود تا با استفاده از اون و همچنین امتیازی که از دیدار دوم می‌گیریم به مرحله بعد صعود کنیم.

او در پایان تاکید کرد: خوشحالم پیروزی مقابل عراق رو با ارائه یه دیدار خوب و پرتلاش به دست اوردیم.

مسعود :مریضم و تب و لرز دارم!

                                                    هافبک تیم ملی فوتبال ایران با رد درخواست خبرنگاران پس از دیدار با عراق با گفتن این جمله که مریضم و تب و لرز دارم از مصاحبه با اونا خودداری کرد.

مسعود که پس از تعویض تو دقایق پایانی دیدار با عراق تا حدودی از تعویض خود ناراحت بود و به دلیل شرایط نامساعد جسمانی از نشستن بر روی نیمکت ذخیره ها خودداری کرد در هنگام عبور از مقابل خبرنگارا زمانی که با درخواست اونا برای انجام مصاحبه روبه‌رو شد با ذکر این جمله که مریضم و تب و لرز دارم از گفتگو با خبرنگارا خودداری کرد.((الهی براش بمیرم!))

خلعتبری : به 3 امتیاز با عراق نیاز داشتیم!

 

مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمون گفت: با توجه به تساوی کره شمالی و امارات نیازمند سه امتیاز دیدار با عراق بودیم تا صدرنشین گروه شیم که خوشبختانه به این هدف رسیدیم.

محمدرضا خلعتبری پس از برتری تیم ملی فوتبال کشورمون مقابل عراق گفت: ما تو این بازی فوق العاده کار کردیم و مستحق پیروزی بودیم.

مهاجم تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: نیمه اول شرایط ما تا اندازه ای بد بود و گل اول رو هم دریافت کردیم اما با تلاش بیشتر تو جریان مسابقه به ویژه تو نیمه دوم تونستیم سه امتیاز رو کسب کنیم.

خلعتبری خاطرنشان کرد: مطمئن باشید تیم ملی فوتبال ایران به مرحله یک چهارم نهایی جام ملتهای آسیا صعود خواهد کرد و ما روند رو به رشدی رو تا پایان مسابقات در پیش خواهیم گرفت.

نکونام :این پیروزی رو به بازمانده های سانحه هوایی تقدیم میکنیم!

جواد نکونام پس از پیروزی تیم ملی کشورمون برابر عراق ضمن بیان این مطلب فوق گفت: بازیکنای ما تو این دیدار با تمام وجود بازی کردن و تونستن با ارائه بازی خوب به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کنن.

 من به همه مردم ایران این پیروزی رو تبریک میگم و اونو به بازماندگان سانحه هوایی 727 تقدیم میکنم. گرچه ما تو ایران نیستیم اما دلمون با بازمانده های این اتفاق دردناکه و از رخ دادن چنین حادثه ای بسیار متاثریم و دلمون با اوناست.

کاپیتان تیم ملی کشورمون خاطرنشان کرد: همه دیدند تو نیمه نخست ما بازی بسیار خوبی ارائه کردیم و تو نیمه دوم به خوبی بازی رو کنترل و با فکر بازی کردیم. موقعیت های زیادی هم برای گلزنی داشتیم و از روی یک ضربه ایستگاهی به گل برتری دست یافتیم. متاسفانه فرصت های دیگری که داشتیم از دست رفت وگرنه پیروزی پر گل تری رو برابر عراق کسب می کردیم.

وی با بیان اینکه خدا رو شکر می کنیم که تیم ملی سه امتیاز این بازی رو به دست آورد نتیجه ای که برای خودمون و مردم بسیار با اهمیته افزود: اینجوری نیست که با این پیروزی کار ما تموم شده باشه درسته که نتیجه خوبی به دست اوردیم اما دو بازی دیگر پیش رو داریم که باید با موفقیت اونا روپشت سر گذاشته و به عنوان تیم اول گروه صعود کنیم.

صعود به عنوان تیم نخست گروه در مرحله دوم به سود ماست ما در دوره های گذشته هم به مرحله بعدی صعود کرده بودیم اما حذف شده بودیم.

وی با بیان اینکه باید توقع از بازیکنای تیم ملی خصوصا من منطقی باشه افزود: من تو نیمه اول آزاد بودم اما تو نیمه دوم یه بازیکن به صورت من تو من مامور مهار من بود و این مسئله باعث شده بود اونا میانه میدان رو از من بگیرن!

کاپیتان تیم ملی کشورمون با بیان اینکه باید نقاط ضعفمون رو ترمیم کنیم تا تو بازیهای آینده به مشکل نخوریم در مورد این که دوست داره تیم ملی تو مرحله حذفی با کره جنوبی روبرو شه یا استرالیا گفت: فرقی نمی کنه تیمی که برای قهرمانی می جنگنه باید همه تیمها رو شکست بده!

ایران یه پله تو رنکینگ فیفا صعود کرد!

ایران تو تازه‌ترین رده بندی فیفا با 491 امتیاز و با یک پله صعود نسبت به ماه قبل تو رده شصت و پنجم فوتبال جهان قرار گرفت. اسپانیا همچون ماه‌های گذشته با 1887 امتیاز تو رده نخست فهرست رده‌بندی قرار داره.

رده بندی پنج تیم برتر آسیا اینجوریه:
1- استرالیا 796 امتیاز (26 جهان)
2- ژاپن 776 امتیاز (29 جهان)
3- کره جنوبی 649 امتیاز (39 جهان)
4- ایران 491 امتیاز (65 جهان)
5- عربستان سعودی 423 امتیاز (78 جهان)

اینا عکسای رسمی بازیه...

 

 

 

تمرینات تیم ملی :

این عکسا رو خودم گرفتممژه

 

خیلی عکس دیگه هم هست...اما دیگه خسته شدم...خمیازهبذارین مال برنامه ٩٠ رو هم چند تا بذارم!نیشخند

خب دیگه...بازم خیلی عکس مونده اما دیگه آپ طولانی ای شد!

فعلا بای دوستان گلم...دعا واسه مسعود و تیم ملی و من رو فراموش نکنین!

 

 

نوشته شده در پنجشنبه ۱۳۸٩/۱٠/٢۳ساعت ۱۱:٤٠ ‎ق.ظ خودم نوشتم یعنی ... ♥♥♥ هلــ ــ ــے آ ♥♥♥ نظرات () |


Design By : Night Skin