♥ ♥ ♥ فـــَقَــــط واسِهــــــ مَســـعود شُجــــاعــــی♥ ♥ ♥

I nEvEr SaId ThAt I cOuLd ChAnGe ThE wOrLd ... BuT iF u GVe Me ThE cHaNcE tHaT , i'Ll DeSeRvE

سلاممممممممممممممممممم...

حدس میزنین چطورم؟!؟!؟نیشخند

خب معلومه دیگه...عالی عالیییییییییییییییم...

دیدین بردیم؟!؟!؟!

اووووووووووووووووووونم چی؟!؟!؟با گل مسعود

مسعود طلسم 39 ساله رو شکست!!!!!

مسعود تو تیم ملی 4گله شد!!!مسعود گل کاشت!

فقط نمیدونم چرا بهترین بازیکن میدون نشد ورحمتی بهترین شد!!آخ

 

من که وقتی اون گل زد به کفم بریده شد...اصلا انتظار نداشتم گل بزنه!!!

اول که توپ رفت طرف دروازه و حتی وقتی توپ رفت تو گل پیش خودم گفتم : هه...رفت بیرون...

اما بعد دیدم نه....مثل اینکه جدی جدی آقا مسعود ما گل زدهتعجبپریدم هوا و اشک تو چشمانم حلقه زد...گریستم...جیغ کشیدم...دست زدم...رقصیدم...کلا کارای زیادی انجام دادم...نیشخند

هوووووووووووووووووووووووووووووووورا!!!!اینقدر خوشحالم که دارم از اونور میفتم...

خب برین ادامه مطلب تا هم عکسارو ببینین و هم خبرا و گزارش بازی رو...مژهخب اول گزارش بازی رو بخونیناز خود راضی

ترکیب تیم ملی ایران:
سیدمهدی رحمتی، سید جلال حسینی، هادی عقیلی، محمد نصرتی، احسان حاج صفی، جواد نکونام، آندرانیک تیموریان، پژمان نوری (84 - حنیف عمران‌زاده)، غلامرضا رضایی (79 - محمدرضا خلعتبری
)، مسعود شجاعیقلبقلبقلب(94-هادی نوروزی) و محمد غلامی (37 - کریم انصاری فرد(73 - مهرداد اولادی))

خیلی خوشحال شدم قطبی گذاشت تا دقایق آخر بمونهقلب

دیدار دوستانه تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی از ساعت 15:30 به وقت ایران تو ورزشگاه جام جهانی سئول آغاز شد که این مسابقه با نتیجه یک بر صفر به سود ایران به پایان رسید.
گل پیروزی بخش ایران را در دقیقه 36 مسعود شجاعی به ثمر رساند.
تیم ایران از سال 1971 تاکنون نتوانسته بود تو کره جنوبی این تیم رو شکست بده.
ایران تو این سال تو شهر سئول 2 بر صفر مقابل کره‌جنوبی شکست خورد. تو سال 1977 تو شهر بوسان دو تیم به تساوی صفر بر صفر رسیدن. تو سال 1986 دیدار ایران و کره تو وقت قانونی یک بر یک خاتمه یافت و کره تو ضربات پنالتی 6 بر 5 به برتری رسید.

تو سال 2005 ایران با نتیجه 2 بر صفر مغلوب کره جنوبی شد. یک سال بعد دیدار 2 تیم با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و تو سال 2009 نیز همین نتیجه تکرار شد. بدین ترتیب با پیروزی امروز تیم ملی کشورمان پس از 39 سال تو خاک کره جنوبی این تیم رو مغلوب کرد.

تیم ملی تو نیمه اول بازی قابل قبولی از خود به نمایش گذاشت. پس از اینکه کره‌ای‌ها نتونستن از موقعیت‌های به دست اومده تو 30 دقیقه ابتدایی مسابقه استفاده کنن؛ این تیم ملی ایران بود که با استفاده پژمان نوری از اشتباه مدافع کره و فرصت طلبی شجاعیقلبقلبقلب به گل رسید. تشویق

با شروع نیمه دوم تیم میزبان فشار زیادی روی دروازه ایران وارد کرد که با هوشیاری مدافعا و دروازه‌بان تیم ملی ضربات اونا به بار ننشست و دست خالی زمین مسابقه رو ترک کردن.

قضاوت این دیدار به عهده داوری از مالزی بود که به هادی عقیلی، آندرانیک تیموریان و محمد نصرتی از ایران و جونگ سونگ از کره جنوبی کارت زرد نشون داد.

 

در حاشیه...


تو جریان دیدار و در حالی که بازی متوقف بود، تو صحنه‌ای پارک‌جی سونگ، کاپیتان کره‌جنوبی پشت نیمکت تیم ملی ایران قصد داشت اوت دستی پرتاب کنه که تو این لحظه احوال پرسی افشین قطبی با وی برای لحظاتی توجه همگان و به خود جلب کرد.

*بارش باران باعث شده بود زمین بازی لغزنده شه که این مورد کار رو برای بازیکنان 2 تیم بسیار سخت کرد.

*قبل از آغاز بازی، تیم ملی ایران با اسکورت ویژه از هتل به ورزشگاه اومد.

*پرچم‌های بزرگ کره‌جنوبی پشت دروازه‌ها که هنگام حمله این تیم تو ورزشگاه به اهتزاز در می اومد،از نکات جالب توجه این دیدار بود.

*محمد غلامی که تو دیدار اول ملی خود مقابل چین گل اولش رو به ثمر رسوند، تو این دیدار نیز تو ترکیب ثابت به میدان اومد، اما به دلیل مصدومیت تو همان نیمه نخست جای خودشو به کریم انصاری‌فرد داد.

*تماشاگران ایران تو میان جمعیت انبوه کره‌‌ای‌ها تو این مسابقه از طبقه دوم ورزشگاه بازی رو تماشا کردن.

مسعود تو این بازی کارت زرد هم نگرفت که اینم جزو عجایب بودخندهقهقهه

تیم ملی کشورمون بامداد پنج شنبه به ایران برمیگرده.

 

 مصاحبه افشین قطبی تو حلول مغلوب کردن کرهنیشخند

 

افشین قطبی در گفت‌وگویی کوتاه با کیم هیون مین خبرنگار سایت گل تو کره جنوبی به سوالات وی پاسخ داد او از کسب نتیجه به دست آمده بسیار خرسند بود و به نظر دوران جدید او تو تیم ملی آغاز شده. دورانی که همه به این نتیجه رسیده‌اند که وقت حمایت از تیم ملی فرارسیده است:

*آقای قطبی بازی رو چطور ارزیابی می‌کنید؟

هر دو تیم با هیجان و نهایت قدرت به زمین اومده بودن. ما سعی داشتیم بازی فشرده‌ای رو ارائه بدیم و دفاعمون رو به شیوه‌ای جدید آزمایش کنیم. به نظر من این یک بازی بزرگ برای ما بود چرا که ما هم خوب بازی کردیم و هم نتیجه خوب گرفتیم. من واقعا از اونچه که تو زمین دیدم خوشحال شدم.

*به نظر شما کره چطور بود؟

بازیکنان کره تو پست‌های خودشون حضور خوبی نداشتند. البته اونا دوندگی بسیار زیادی داشتند اما این دوندگی‌ها به نتیجه خاصی منتهی نشد. من سبک فوتبال کره رو می‌شناسم و فضایی که اونا به ما دادن باعث شد ما به گل برسیم.

*آیا شیوه جدیدی را در این مسابقه امتحان کردید؟

در واقع ما چند بازی است که با روش 3ـ3ـ4 بازی می‌کنیم. این سیستم به ما این فرصت را می‌دهد که همیشه در هنگام حمله با حمله از گوش‌ها یک بازیکن آزاد داشته باشیم. تلاش ما استفاده از عمق خط دفاع کره جنوبی بود که با 5 بازیکن آرایش یافته بود.

*به اعتقاد خبرنگاران کره‌ای این تیم می‌تونست به گل برسد.

این عقیده درسته کره شانس‌های خوبی برای گلزنی داشت اما حالا مشکل گلزنی داشته. به نظر من سرمربی کره باید تلاش کنه یک مهاجم جدید به تیم اضافه کنه.

*این تیم به نسبت دوره شما چه تغییراتی داشته؟

من به دوره‌ای که تو کره حضور داشتم افتخار میکنم. من با کادرفنی بزرگی کار میکردم که چیزهای بزرگی رو برای کره به ارمغان اورد و شیوه جدیدی رو وارد فوتبال کره کرد. به اعتقاد من سرمربی کره باید غرور رو از تیمش دور کنه.

*آیا کره تو جام جهانی موفق خواهد بود؟

من  تحت تأثیر جوانان کره قرار گرفتم اونا آینده درخشانی دارن اما باید فرصت‌های لازم رو در اختیارشون قرار داد. این جمع با تجربه بیشتر کمک بزرگی به تیم ملی کره خواهند کرد.

*آیا حرف خاصی با پارک جی سونگ می‌زدید؟

پارک تو زمان حضور کادر هلندی کره به فوتبال دنیا معرفی شد. او یک بازیکن بزرگ و فوق‌العاده تو سطح آسیاست که من همیشه از تماشای بازی‌های او لذت میبرم. گفت‌وگوی ما چیز  خاصی نبود جز اینکه با هم سلام و علیک و  خوش و بش‌های معمول انجام دادیم.

*آیا در تیم ایران هم بازیکنان نظیر پارک وجود دارند؟

بدون شک فوتبالیست‌های ایرانی ویژگی‌های بزرگی دارن. تو این تیم جوانانی حضور دارند که با حمایت به درجه بالایی از فوتبال خواهند رسید. ما تو آسیا به بازیکنایی نظیر پارک نیاز داریم تا جوونا بدونن راه پیشرفت برای هیچ کس بسته نیست.

 

بچه ها الان یه خبر خوندم که اساسی زد تو حالم...ناراحت

آزپیلیکوئتا مدافع اوساسونا از اوسا رفته به المپیک مارسی...گریهگریهگریه

حالا مشکلی نداره...چون مسعودقلبقلبقلب گل زده باید خوب بمونمنیشخند

چند تا عکس از آزپیلیکوئتا میذارم تا بشناسینش :

 

 

 

 

چه خودمونی شدهعصبانیعصبانیعصبانی

خب،بذارین بریم سراغ بحث کارشناسی و به برویچ نمره بدیمخوشمزه :

رحمتی 10 از10((خداییش بازی خوبی کرد!!!!چند تا تک به تک رو گرفت!چشمک))

جلال حسینی 4 از 10

عقیلی 3 از 10

حاج صفی 3 از 10

نصرتی 2 از 10((فقط خودشو مینداخت!!!عصبانی))

نکونامنیشخند100000000000000 از 10

تیموریان 8 از 10((ایندفعه عالییییییییییییییییی بازی کرد!!!تشویق))

عمران زاده 10 از 10((چون استقلالیه!!!اما فقط کی اومد تو بازی؟!؟!تعجب))

نوری 2 از 10

رضایی5 از 10

خلعتبری 1 از10((حیف که دیر اوردش تو بازی!!!افسوس))

شجاعیقلبقلبقلب1000000000000000000000000000000000 از 10

نوروزی 1 از 10

انصاری فرد 0 از 10((فقط گند میزد!!!عصبانیعصبانی))

غلامی 2 از 10

اولادی 2 از 10

غیبت 3 استقلالی تو تمرین و دنیال کردن نتیجه بازی تیم ملی توسط استقلالی ها

 

استقلال که روز گذشته تو ورزشگاه نوبنیاد موفق شده بود تو یک دیدار دوستانه با 8 گل امیدهایش رو مغلوب کنه امروز یک تمرین سبک رو تو ورزشگاه آزادی و تو زمین شماره 3 این مجموعه برگزار کرد.

میلاد میداودی، محسن یوسفی و فرهاد مجیدی غایبان تمرین امروز استقلال بودن. بازیکنای استقلال تو طول تمرین مدام پیگیری نتیجه بازی تیم ملی تو کره جنوبی بودن و از اطرافیان در این زمینه سؤال می‌پرسیدن.

تو تمرین امروز آبی‌پوشان 30 نفر از هواداران حضور پیدا کردن.
هادی شکوری و امید روانخواه به دویدن دور زمین پرداخته و جدا از سایرین تمرین کردن.
تمام بازیکنان استقلال به جز دوسانتوس، مهدی امیر آبادی، اسماعیل شریفات، مهرشاد مومنی و دو بازیکن تیم امید راهی استخر و سونای مجموعه ورزشی آزادی شدن. 

تو ابتدای تمرین بازیکنان تنها 20 دقیقه کار کششی انجام دادن سپس تو گوشه‌های زمین حرکات تاکتیکی رو مرور کردن.
تو پایان 6 بازیکن باقی مانده به تمرینات چارچوب شناسی پرداخته و زیر نظر مربیان تمرین کردن.
قرار است استقلال فردا مجددا تمریناتش رو تو ورزشگاه نوبنیاد تهران پیگیری کنه و برای دیدار مقابل مس آماده شه.
تیم فوتبال استقلال جمعه در ورزشگاه شهید باهنر میهمان مس کرمان خواهد بود.

 

۴بازیکن استقلال برای بازی با مس به کرمان نمیرن!!

 

اسماعیل شریفات بازیکنی که به تازگی از استقلال اهواز به استقلال تهران اومده در دیدار با مس کرمان غایب است.
به غیر از شریفات، احسان پیرهادی، محسن یوسفی، و توحید غلامی با کاروان آبی‌پوشان به کرمان سفر نمیکنند.
استقلال ساعت 18:45 جمعه تو ورزشگاه باهنر کرمان به مصاف مس کرمان خواهد رفت.

 

اسپانیا با ۴ گل مغلوب آرژانتین شد!!!!

 

تیم ملی فوتبال آرژانتین سه شنبه شب تو دیداری تدارکاتی موفق شد اسپانیا، دارنده عنوان قهرمانی جهان رو با نتیجه پرگل 4 بر یک شکست بده.

آرژانتین با مربیگری "سرخیو باتیستا" موفق شد تو حضور 55 هزار تماشاگر ورزشگاه "مانیومنتال" شهر ریورپلاته با نتیجه 4 بر یک مقابل سرخپوشان اسپانیا به برتری برسه.

این سنگین‌ترین شکست اسپانیا تو یک دهه اخیر به حساب میاد. اسپانیا تو این دیدار تیم دست و پا بسته‌ای نبود و سه بار به تیر دورازه زد که دو بار اون توسط داوید ویا بود.

برای آرژانتینی‌ها در این دیدار لیونل مسیقلبقلبقلب (10)، گونزالو هیگواین (13)، کارلوس ته‌وز (34) و سرخیو آگوئرو (90) گل زدند و تک گل اسپانیا رو لورنته تو دقیقه 84 به ثمر رسوند.

باتیستا تو رقابت با اسپانیا اشتباهات دیه گو مارادونا، سرمربی پیشین تیم فوتبال آرژانتین رو تصحیح کرد. وی تو این بازی از خاویر زانتی، استبان کامبیاسو و اور بانه گا تو ترکیب اصلی تیمش استفاده کرد.

راستش من نمیدونم باید چه احساسی داشته باشم!!!نیشخندآخه من هم آرژانتین رو دوست دارم هم اسپانیا رو!!!!مژهکاش مساوی میکردنافسوس

 

دل بوسکه : شکست برابر آرژانتین اغراق آمیز بود!!!!

 

سرمربی تیم فوتبال اسپانیا پس از شکست سنگین تیمش مقابل آرژانتین تو دیداری دوستانه گفت تیم حریف از اونا بهتر بوده با این حال نتیجه‌ای اغراق آمیز رقم خورده.

ویسنته دل بوسکه به روزنامه آ اس گفت: شکست ما مقداری اغراق آمیز بود. البته من غافلگیر نشدم چرا که آرژانتین از ما بهتر بازی کرد، به ویژه تو نیمه نخست.

وی افزود: تو نیمه دوم، تیم ما خواست فراوانی برای گلزنی داشت. اما به نظر من نتیجه 4 بر یک، اغراق آمیز بود. با این حال این شکست از شان و منزلت اسپانیا کم نمیکنه. ما هنوز جایگاه خودمونو داریم.

دل بوسکه در پایان گفت: نمیخوام بهونه بیارم، چون تغییراتی تو تیممون داشته‌ایم مقابل آرژانتین شکست خورده‌ایم، چراکه همه بازیکنانی که به میدون رفتن جزو تیم اسپانیا بودند. اما نباید فراموش کرد که ما تازه تو شروع فصل هستیم و تصویر تیم ما مخدوش نشده.

عکسا رو ببینین و حالشو ببریناز خود راضی

توچه تیمی بوده؟!؟!سوال

تا مسعودقلبخودشو انداخت زمین...یعنی افتاد زمیننیشخنداین آندو هم تلپّی خودشو انداخت...عصبانیبدبخت مسعود کلی آه و ناله کرد کسی نرفت سمتشناراحت

 

 

فکر کنم خودشم از اینکه گل زده کف برشدهنیشخند

من که کشف نکردم بعد از گلش چی گفت!!سوالاما چرا مثل همیشه خدا خدا نکرد!؟تعجب

بچه ها دقت کردین مسعود چقدر مرد شده؟!!؟دیگه موهاشو fashion نمیکنهنیشخند

چه قیافه ی خسته ای داره!!!خمیازه

پشت به تصویرهنیشخند

 

 

 

خب بچه ها!!!امیدوارم از آپم لذت برده باشیننیشخند

درود به ایران...درود به تیم ملی و درود به مسعود جادوگر!!!!

و این بود سرنوشت تیم ملی...که با لژیونر مورد مخالفت افشین قطبی بعد از 39 سال طلسم شکسته شه!!!!

ما همه به مسعودقلبقلبقلبافتخار میکنیم!!!!هوراهوراهورا

به امید دیدار بروبچ!

 

 

 

 

نوشته شده در سه‌شنبه ۱۳۸٩/٦/۱٦ساعت ٩:۳۱ ‎ب.ظ خودم نوشتم یعنی ... ♥♥♥ هلــ ــ ــے آ ♥♥♥ نظرات () |


Design By : Night Skin