♥ ♥ ♥ فـــَقَــــط واسِهــــــ مَســـعود شُجــــاعــــی♥ ♥ ♥

I nEvEr SaId ThAt I cOuLd ChAnGe ThE wOrLd ... BuT iF u GVe Me ThE cHaNcE tHaT , i'Ll DeSeRvE

سلام دوستان...

من باز برگشتم...قلب

این چند روزه پرشین بلاگ کلا ریخته بود به هم...ما هم علاف بودیم...نیشخند

به این صورت هی کامپیوترمون رو بالا پایین میکردیم و میکوبوندیمش به درو یوار

خلاصه آهسته آهسته گرفتیم که مشکل ازنتمون نیست و ازخودپرشین بلاگه...خندهقهقهه

بچه ها تو قسمت نظراتم یه نفر واسم نظر گذاشته به نام :

مسعود شجاعی

آخه بیکار....اومدی منو مسخره کنی یا خود علافتو!؟!؟عصبانیعصبانیعصبانیآقا برنا اینو بدون من خط خطی خط خطیم!عصبانیعصبانییه بار دیگه از این شوخی های بی مزه و لوس با من بکنی حالتو ناجووووووور میگیرمعصبانیعصبانیعصبانی

 

 

خب چطورین بریم سراغ گزارش بازی تیم ملی و چند تا عکس و همچنین خبرای دیگه؟!؟!خوشمزه

برین ادامه مطلب بی زحمتاز خود راضی

 

 

 


دوازدهمین برد ایران برابر چین

 

تیم ملی فوتبال کشورمون تو دیداری تدارکاتی موفق به شکست تیم ملی فوتبال چین شد.این دیدار که روز جمعه راس ساعت 16 شروع شد با برد مقتدارنه ایران برابر تیم ملی چین با پایان رسید.از خود راضی

تیم ملی ایران تو این بازی نمایشی قابل قبول داشت و تو هر نیمه به یک گل رسید. ابتدا تو دقیقه 38 آندرانیک تیموریان از اشتباه مدافعان چینی در مهار ضربات محمدرضا خلعتبری و محمد غلامی نهایت بهره رو برد و تیم کشورمان رو به گل اول رسوند و با گلزنی محمد غلامی تو دقیقه 58 اختلاف دو تیم به 2 گل رسید. غلامی که به تازگی به اردوی تیم ملی دعوت شده، روی پاس جواد نکونام دروازه تیم چین رو باز کرد.

 

میدونین؟!متفکراز نظر من بازم این قطبی...عصبانیدر حق مسعود کم لطفی کرد...اونو دقیقه 45 نیمه دوم تازه اورد تو بازی!!!!عصبانیعصبانیبچه رو بکوب برداشته از اسپانیا کشونده چین اونوقت بهش 45دقیقه وقت داده...عصبانیعصبانیعصبانیمن که دیگه اصلا نمیتونم این کارای بی حساب و کتاب قطبی رو تحمل کنم...بعد از دعوت نکردن میداوودی و مجیدی تو اردو،حالا فقط 45 دقیقه به لژیونر موفق تیممون وقت داده بیاد خودشو نشون بده...آخه با این حساب کاماچو هم یه قطبی نگاه میکنه میگه وقتی سرمربی تیم ملیشون مسعود رو میذاره رو نیمکت،یعنی...ناراحتنگران

آی....نفس کش...

شیطونه میگه برم حق این قطبی رو بذارم کف دستش

بعد حالا اینا به کنار...سایت گل به مسعود نمره ۴ از ١٠ داده...عصبانی

به نکو ٧ از ١٠...عصبانی

الان خودم که یه پا کارشناسم به همه نمره میدم...سایت گل رو بیخی...

رحمتی٢ از ١٠

عقیلی(چون با خسرو دعوا کردنیشخند)٠ از ١٠

پژمان نوری ٠ از ١٠نیشخند(کلا با قیافه ش حال نمیکنم!علاوه بر این جا مسعود بود و پیرهن قبلی مسعود هم تنش کرده بود!!!منتظر)

خسرو حیدریقلب ١٠٠ از١٠

حسینی ١ از ١٠

نصرتی ٢ از ١٠

آندرانیک(از اول تا آخر از دستش من حرص میخوردمکلافه)١٠- از ١٠

نکوی خودمونزبان١٠٠٠٠٠٠٠٠ از ١٠

مسعود جوووووووووووووونقلبقلبقلب١٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠٠ از١٠

رضایی ٢ از ١٠

غلامی ۶ از١٠

انصاریفر ٠ از ١٠(یه تیکه جا موند جلو دروازه مسعود بهش پاس داد ، دست و پا چلفتی!!!!گزارشگرم انداخت تقصیر مسعود!!!!عصبانی)

خلعتبری ٨ از ١٠

اولادی(سرجمع ١ مین تو بازی بودخندهخنده)٣ از ١٠

حاج صفی ٣ از ١٠

زنیدپور١ از١٠

اینا بهتر بود...مگه نه؟!؟؟!نیشخندمن نمیدونم چرا منو به عنوان کارشناس نمیبرن برنامه ٩٠؟!؟!خندهقهقهه

ماشاا... اینقدرم نظر من و کارشناسا یکی بود که تیموریانی که من از دستش داشتم خودمو تیکه پاره میکردم شد بهترین بازیکن بازی!!!!نیشخند

 

جلسه قطبی با بازیکنان و تغییر زمین تمرین ملی‌پوشان

 

بازیکنای تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز تو سالن بدنسازی هتل می فیلد سئول تمرینات بدنسازی رو انجام دادن.

افشین قطبی بر اساس برنامه ریزی، دروازه‌بانان و مدافعان رو به یک گروه، بازیکنان میانی رو به گروه دوم و مهاجمان رو به گروهی دیگر تقسیم کرد تا تحت نظارت بیوتر، رشیدی و منصوریان در زمان‌های مشخص و از قبل تعیین شده با دستگاه‌های بدنسازی کار کنن.

در خاتمه این برنامه قطبی از تلاش و کوشش بازیکناتو این اردو در چین و کره جنوبی تشکر کرد و گفت که به اونا افتخار می‌کنه و امید بسیاری داره با این انگیزه و تلاشی که بازیکنان دارن، بتونن تو بازی فردا نتیجه خوبی کسب کنن.

*کادر فنی تیم ملی با کلیه بازیکنان حاضر تو اردوتو یکی از تالارهای هتل می فیلد جلسه ای روا برگزار کرد. تو این جلسه 30 دقیقه ای که همه اعضای کادر فنی حضور داشتن، قطبی با پخش صحنه هایی از بازی تیم کشورمان با چین به آنالیز این دیدار پرداخت و در هر قسمت نقاط ضعف و قوت تیم رو به بازیکنا گوشزد کرد.

*آخرین تمرین تیم ملی تا قبل از دیدار با کره جنوبی که قرار بود عصر امروز تو زمین اصلی (ورزشگاه جام جهانی) سئول انجام شه به دلیل تعویض چمن این زمین و بارندگی شب قبل به کمپ تیم های ملی چین یعنی همان محلی که گذشته تمرین کرده بودن، منتقل شد. این تمرین از ساعت 19 به وقت محلی آغاز می شه.

*قبل از تمرین بعدازظهر امروز، قطبی به همراه جواد نکونام و محمد نصرتی و مدیر امور رسانه ای تیم ملی تو کنفرانس مطبوعاتی با خبرنگاران کره ای شرکت خواهند کرد.

*فدراسیون فوتبال کره جنوبی با قراردادن یک نماینده که به طور مرتب تو هتل حضور داره، پیگیر کارها و مسایل تیم کشورمونه و لوازم مورد نیاز تیم سریعا فراهم میشه.

*از نظر تغذیه نیز وضعیت غذایی هتل طبق نظر کادرفنی و با نظارت پزشک تیم کاملا کنترل شده و عالیه.

دیدار تیم های ملی کره جنوبی و ایران ساعت 20 سه شنبه به وقت محلی (15:30 به وقت ایران) تو ورزشگاه جام جهانی شهر سئول برگزار میشه.


اینم به خبر عالی واسه استقلالی های گل و بلبل!!!نیشخند

 

مسی استقلال اومد!!!

 

هافبک جدید تیم فوتبال استقلال از نیم ‌فصل دوم برای این تیم بازی‌ میکنه.

اسماعیل شریفات که سهمیه زیر 23 سال محسوب می‌شه، طبق قانون تو زمان نقل و انتقالات نیم‌فصل می‌تونه برای ثبت قراردادش تو هیئت فوتبال اقدام کنه و از نیم‌فصل دوم برای استقلال بازی کنه. شریفات به تازگی با آبی‌پوشان قرارداد داخلی امضاء کرده.

ما به پرسپولیس به جا ۴ تا گل ١٠ تا گل میزنیم با مسیمون!!!خنده

حالا واستون یه مصاحبه میذارم از شریفات :


استقلال رو پس از مشورت با میداودی انتخاب کردم!!!


مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال تهران گفت: برای پیوستن به استقلالبا میلاد میداودی مشورت کردم و با توصیه‌های او با این تیم قرارداد امضا کردم.

اسماعیل شریفات پس از پیوستن به تیم فوتبال استقلال تهران گفت: دتو فصل نقل و انتقالات تیم‌های زیادی خواهان من بودن که برای جلوگیری از بازارگرمی اسمی از این تیم‌ها نبردم. پیش از عقد قرارداد با استقلال نیز مسئولان یک تیم شهرستانی تماس‌های زیادی با من داشتن اما با گذشتن از مبلغ زیادی که این تیم به من میداد، به استقلال اومدم. استقلال پرافتخارترین و محبوب‌ترین تیم ایران است و هر بازیکنی دوست دارد پیراهن این تیم رو بپوشه.((تو این که شکی نیست!!!نیشخنداز خود راضی))

او در خصوص نقش میلاد میداودی برای پیوستنش به جمع آبی‌پوشان تهرانی، گفت: میلاد از دوستان نزدیک منه، با او مشورت کردم و گفت برای استقلالی شدن معطل نکن. اینجا فرصت بسیار زیادی برای پیشرفت خواهی داشت و بازی کردن تو استقلال افتخار بزرگی است. از میلاد فقط مشورت گرفتم.

این بازیکن درخصوص مشکلاتی که برای گرفتن رضایت‌نامه‌اش داشت، تصریح کرد: مشکلاتی بر سر دریافت رضایت‌نامه وجود داشت چراکه یک سال از قراردادم با باشگاه استقلال اهواز باقی مانده بود و مبلغ زیادی طلب داشتم که پرداخت نمیشد. بنابراین مجبورم شدم به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کنم و چند ماهی برای صدور رای انتظار بکشم. در نهایت رای به نفع من صادر شد و طلبم رو برای صدور رضایت‌نامه بخشیدم.

طبیعتا تمام تلاشم رو می‌کنم تا بهترین بازی‌هایم را برای استقلال انجام بدم. اجازه بدید چند هفته دیگر وقتی اجازه حضور در تمرینات استقلال رو پیدا کردم، آن وقت به حرفم خواهید رسید و خودتون می‌نویسید شریفات "لیونل مسی" استقلال.

اسماعیل شریفات پس از سقوط تیم فوتبال استقلال اهواز به تازگی به جمع آبی‌پوشان تهرانی اضافه شد.

 

بچه ها فردا آر‍ژانتین و اسپانیا یه دیدار تدارکاتی دارن...من که نمیدونم باید طرف کدومو بگیرم!!!نگران

حالا بریم عکس ببینیم!؟لبخند

به به...عکس دسته جمعی!!!خوشمزهجا مسعود خیلی خیلی خیلی خالیه!!!افسوس

حاج صفی با زیرپوش اومده!؟!؟خندهقهقههآقا کله شو ول کن بچه بی سر شد!!!!نیشخند

آخی...خسروقلبقلبقلب

به به...به به...فکر کنم فکر کرده داره تکواندو بازی میکنه!!!خندهقهقهه

به به...کاپیتان نکو...نیشخند

من نمیدونم چرا تو هیچ کدوم از عکسا مسعودقلبقلبقلب نبود...خمیازهالان واستون چند تا عکس تووووپ میذارمخوشمزه

فوتباله یا بوکس!؟؟!؟!؟سوال

میدونم قرار بود از مسعود عکس بذارم نه جواد...نیشخندچشمک

اینم از آقا مسعودقلبقلبقلب...چه مشعوفه!!!خنده

این عکسم با اجازه شراره جون میذارماز خود راضی

چرا ایندفعه گل زده خدا خدا نکرده!!!تعجبتعجب

واییییییییییی!!!من عاشق این عکسم!!!خندهقهقههمسعود اون ته تهه!نیشخند

خب دیگه بچه ها امیدوارم لذت برده باشین...چشمک

کاری ندارین؟!فعلا بای

 

نوشته شده در دوشنبه ۱۳۸٩/٦/۱٥ساعت ٢:٠٩ ‎ب.ظ خودم نوشتم یعنی ... ♥♥♥ هلــ ــ ــے آ ♥♥♥ نظرات () |


Design By : Night Skin