♥ ♥ ♥ فـــَقَــــط واسِهــــــ مَســـعود شُجــــاعــــی♥ ♥ ♥

I nEvEr SaId ThAt I cOuLd ChAnGe ThE wOrLd ... BuT iF u GVe Me ThE cHaNcE tHaT , i'Ll DeSeRvE

سلام بروبچ

یه عالمه خبر دارم که نمیدونم با کدومشون باید شروع کنمنیشخند

راستی از همه تون بابت اینکه واسم دعاکردین ممنونم

اما بگم مشکلم نه تنها حل نشده بلکه بدترم شده...

من دیگه دارم میرم...شاید واسه چند وقت شایدم واسه همیشه...بدی یا خوبی ازم دیدین حلالم کنین...واسه این آپمم کسی رو خبر نمیکنم...ببخشین یهو شد...دیگه نمیتونمگریهواسم دعا کنید و ببخشینگریه

 

اما درهرصورت بازم از همه تون مچکرم...

تروخدا تو این شبای بزرگ منو فراموش نکنین...دعا کنین مشکلم سریع حل شه که کم کم داره دیوونه م میکنهگریه

برد اس اس همیشه قهرمان و سرور پرسپولیس رو بهتون تبریک میگم...ایشالا روزی برسه که پرسپولیس رو تو این فصل 0-4 کنیم!خندهقهقهه

خب حالا میریم سراغ مطلبا...تا دلتون بخواد خبر هست...درمورد همه ی تیمای مورد علاقه م...خوشمزهقلب


قطبی : بازیکن باید تشنه بازی تو تیم ملی باشه!!!((یازم تکرار میکنم : چی میگّی!؟))

 

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمون در توجیه دعوت نکردن برخی بازیکنان مثل میداودی و مجیدی گفت: من با کسی تعارف ندارم و وقتی احساس کنم بازیکنی انگیزه لازم برای بازی تو تیم ملی رو نداره اونو دعوت نمیکنم. بازیکن باید برای حضورتو تیم ملی تشنه و گرسنه باشد.خنده

افشین قطبی سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمون در آستانه شروع دوباره تمرینات این تیم برای دیدارهای دوستانه با چین و کره جنوبی تو نشست خبری با نمایندگان رسانه‌های گروهی شرکت کرد.

همیشه موافقان و مخالفانی وجود داره
قطبی تو ابتدای این نشست که تو ساعت 15 تو آکادمی فوتبال کمپ تیم‌های ملی برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: زمانی که فهرست تیم ملی اعلام می‌شه دیدگاه‌های مختلفی وجود داره. هر بازیکنی که به اردو دعوت می‌شه و هر بازیکنی که جایی تو فهرست تیم ملی نداره مخالفان و موافقانی داره و دیدگاه‌های و نقطه نظرات اونا بحث‌های تازه رو به وجود میاره.

فضا مثبت است
وی با تاکید بر اینکه فضای خوب و مثبت رو تو تیم ملی به وجود آورده است افزود: وظیفه ما این بود که بعد از ناکامی تو صعود به جام جهانی تیمی خوب بسازیم که بتونه بعد از 35 سال آرزوی مردم ایران رو برآورده کرده و قهرمان جام ملت‌های آسیا شه.خوشمزه

این نتایج تو تاریخ فوتبال بی سابقه ست
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمون با اشاره به دیدارهای اخیر این تیم افزود: ما بازی‌های سخت خارج از خانه‌ای رو انجام داده‌ایم و خوشبختانه تو این مسابقات نتایج خوبی کسب کردیم که تو مطبوعات آنطور که باید و شاید بدان پرداخته نشده. ما تو 7 دیدار تدارکاتی گذشته که 4 بازی اخیراون پشت سر هم تو خارج از خانه برگزار شد تو سه بازی به پیروزی رسیدیم و هیچ باختی نداشتیم و این نتیجه تو تاریخ فوتبال ایران بی‌سابقه بوده ست.متفکر

او در ادامه گفت : از زمانی که من سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شدم 21 بازی انجام دادیم، 15 مسابقه تو بیرون از خونه برگزار شده و خوشبختانه تو این مسابقات نتایج خوبی رو کسب کردیم.دروغگو

کیفیت مسابقات کاهش پیدا کرده ست
افشین قطبی تو ادامه به برگزاری فشرده مسابقات لیگ برتر اشاره کرد و گفت: متاسفانه برگزاری فشرده مسابقات لیگ برتر باعث شده کیفیت مسابقات کاهش پیدا کنه. تیم‌ها تو هفته دو بار به میدان می‌رن و بازیکنان خسته و فرسوده می‌شن که این مسئله تو کیفیت کار اونا تاثیرگذار بوده.

به مربیان موفق تبریک میگم
برای من که از  بیرون مسابقات لیگ برتر رو دنبال می‌کنم عملکرد مربیانی که تیمهای خوبی رو تدارک دیده و از بازیکنان متفاوتی تو ترکیب خودشون استفاده می‌کنن قابل قبوله که به آنها تبریک می‌گم. استفاده از بازیکنان جوان می‌تونه نتایج مثبت هم برای بازیکنان و هم برای تیم ملی داشته باشه.

بازیکنان با خستگی اومدن
بازیکنان پس از برگزاری دیدارهای هفته هفتم با خستگی زیاد روحی و جسمی به اردوی تیم ملی اومدن که ما باید تو این 5/1 روز آینده آنها رو شارژ کنیم. ما کار مشکلی پیش رو داریم و باید تمرینات ریکاوری مناسبی رو برای بازیکنان در نظر بگیریم.

شرایط سخت بازی با چین
ما یک سفر طولانی به کشور چین خواهیم داشت. بیش از 20 ساعت تو راه خواهیم بود و سه پرواز مختلف خواهیم داشت و به سه فرودگاه متفاوت میریم  بیش از 72 ساعت با این شرایط زمان برای آماده سازی جهت رویارویی با چین نخواهیم داشت. بعد از این بازی باید خودمونو آماده کنیم و به مصاف کره جنوبی بریم.

نگرانی ندارم
با این شرایط من نگرانی ندارم. بازیکنان تیم ملی نشون دادن که می تونن تو شرایط سخت هم نتیجه بگیرن. بازی با چین و کره جنوبی فرصت مناسبی برای ماست که جایگاه خودمونو در بین کشورهای آسیایی بسنجیم و نیز ارزیابی مناسبی از توانایی بازیکنان داشته باشیم.

ارزیابی حریفان تدارکاتی تیم ملی
چینی‌ها تیم خوبی دارن که پیش از جام جهانی نتایج خوبی در مصاف با کره جنوبی و فرانسه کسب کردن. این تیم در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت. تیم کره جنوبی هم جام جهانی خوبی رو پشت سر گذاشته و چندی پیش با مربی جدیدش مسابقه ‌های تدارکاتی مناسبی رو مقابل نیجریه انجام داده و نتیجه خوبی کسب کرده.

به ساختن تیم ملی فکر می کنیم
تو فوتبال بین‌المللی نتیجه بسیار مهمه اما از اونجا که نگاه ما رو به جلوئه و هدف ما ساختن تیم ملیه بیش از نتیجه به ساختن تیم ملی فکر می‌کنیم و کسب پیروزی رو هم گامی در جهت تقویت روحی بازیکنان می‌دونیم.

به ترکیب اصلی نزدیک شده ایم
ما به ترکیب اصلی تیم ملی برای صعود تو جام ملت‌های آسیا نزدیک شده‌ایم و تو هر اردو ترکیبمان رو بیشتر از قبل می‌شناسیم با این حال قلب و در تیم ملی روی همه بازیکنان بازه.

ملاک های انتخاب بازیکنان
برای دعوت بازیکنان به اردوی تیم ملی ملاک‌های مختلفی داریم که مهمترین اونا آمادگی جسمی، شرایط تاکتیکی و تکینیکی، تقویت ملی و روحی بازیکن، اخلاق و رفتار بازیکن داخل  تیم و ... .

تیم ملی یک خانواده ست
برای حضور تو مسابقات جام ملت‌های آسیا باید 41 روز کنار هم باشیم و مثل یه خانواده زندگی کنیم. برای من رفتار بازیکنان داخل و خارج از زمین بسیار مهمه ما تو دیدارهای دوستانه پیش رو و مسابقاتی که تو جام ملت‌های آسیا خواهیم داشت باید تیمی یک دست داشته باشیم و بازیکنانی که از همه نظر شرایط بازی در تیم ملی رو داشته باشن.

سه دروازه بان دعوت می کنم
من همیشه سه دروازه بان رو به اردو تیم دعوت می‌کنم اما گلر اول تیم ملی مهدی رحمتیه. اون یکی از بهترین دروازه‌بان‌های آسیاست و می‌خوام به رحمتی اعتماد به نفس لازم رو بدم که دروازه شماره یک تیم ملی شه.

میرزاپور گلر دوم تیم ملی است
برای من خیلی مهمه که گلر دوم تیم ملی باتجربه باشه. در حال حاضر ابراهیم میرزاپور این شرایط رو دارن. او بیش از 70 بازی ملی داره و همیشه با بیشترین آمادگی تو اردوهای تیم ملی حضور پیدا می‌کنه. او با دیدگاه حرفه‌ای که داره همیشه فضای مثبتی برای دیگر دروازه بانان و بازیکنان تیم ملی ایجاد می‌کنه.

نگاه ما برای دعوت از بازیکنان به اردوی تیم ملی کلی و طولانی و به این موضوع احساسی نگاه نمی‌کنیم. میرزاپور با این که بازی چندان خوبی تو لیگ نداشته اما با توجه به عملکرد مثبتش تو دیدارهای اخیر تو اردوهای تیم ملی اونو به اردو دعوت کردیم چرا که فارغ از صحبت‌ها و حاشیه‌ها به این بازیکن اعتماد کافی رو داریم مطمئناً اگر رحمتی نباشه او از دروازه تیم ملی  می تونه حفاظت کنه و من افتخار میکنم که بازیکنی مانند میرزاپور دارم.ابرو

نگاهی جدید به شجاعی داریم

دیدارهای ما مقابل چین و کره جنوبی تو روزهای فیفا و خارج از کشور برگزار می‌شه و ما می تونیم تو این دو مسابقه نگاهی جدید به شجاعیقلب داشته باشیم. ما می تونیم شرایط روحی و جسمی شجاعی رو ارزیابی کرده و اگر توانایی همراهی تیم ملی رو داشت از این بازیکن در جام ملت‌های آسیا استفاده کنیم.شجاعی تو یکی از دیدارهای تیم ملی زمانی که تعویض شد علیه من و تیم ملی صحبت کرد. اون بازیکنی جوونیه که امکان داره گاهی اوقات اشتباه کنه. شاید این اشتباهات رو تو آینده دیگر تکرار نکنه اما اونچه اهمیت داره حضور پرقدرت او تو تیم ملیه. شجاعی باید به اردو برگردد و با او صحبت کنم که اگر توانست تفکرات من و تیم ملی رو درک کنه از اون تو ترکیب تیم ملی استفاده خواهم کرد.((امیدوارم مسعود کاری نکنه که هم سیخ بسوزه هم کباب!!!نگران))

مشکلات باید از تیم ملی حذف شه

تا زمانی که من مربی تیم ملی هستم مشکلات تیم باید از خانواده تیم ملی حذف شه و نباید این موضوعات به رسانه‌ها کشیده شه اگر این مسایل تکرار شه و ادامه پیدا کنه بازیکنی که این اعمال رو مرتکب شده از تیم ملی کنار گذاشته می‌شه.((منظورش دقیقا مسعودهکلافه))

دلایل دعوت از غلامی
من بازیهای غلامی رو زیر نظر دارم. میخواستم قبل از این که دیر شه او رو تو اردوی تیم ملی آزمایش کنم.

غلامی می‌تونه به تیم ملی کمک کنه اما به علت مشکلاتی که داشته نتونسته تو 5 سال گذشته همراه تیم ملی باشه و من بازی های اونو از زمانی که تو امارات بود زیر نظر داشتم و می‌خواستم به اون یه فرصت بدهم که اگه تونست جزو خانواده‌ تیم ملی تو جام ملت‌های آسیا باشه.

رقابت در خط حمله سخته
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان با اشاره به حضور بازیکنایی مثل غلامرضا رضایی، محمدرضا خلعتبری، هادی نوروزی، محمد غلامی و مهرداد اولادی رقابت تو خط حمله تیم ملی رو دشوار خوند و گفت: تو خط حمله جنگ زیادی وجود داره و بازیکنایی که تو این پست به تیم دعوت خواهند شد باید توانایی خودشونو به ما ثابت کنند.

چرا فرهاد مجیدی دعوت نشد؟
هرکسی که تفکر منو می دونه به خوبی آگاهه که من بازی مجیدی رو دوست دارم. مجیدی یکی از بهترین و ثاثیرگذارترین بازیکنان استقلال و فوتبال ایرانه. من همیشه نظر مثبتی به مجیدی داشته‌ام و روی این بازیکن نظر مثبتی داشته و خواهم داشت. پیش از دیدار دوستانه با مقدونیه مجیدی رو به اردوی تیم ملی دعوت کردم با اینکه مجیدی مصدوم بود اما شرایط همراهی با تیم ملی تو اردن رو پیدا کرد و اتفاقاً یکی از اثرگذارترین بازیکنان تیم تو اون مسابقه بود.بعد از اون مسابقه مجیدی مصدوم شد و دیگر نتونستیم تو اردوهای تیم ملی از اون استفاده کنیم. مجیدی بازیکن اثرگذار و حساس در تیم استقلال است و ما زمانی که حساسیت مربیان و مدیران استقلال رو تو دعوت از این بازیکن دیدیم متوجه شدیم که می توانیم از او در اردوهای آینده استفاده کنیم.

انتقاد از مسئولان باشگاه استقلال
استقلالی‌ها زمانی که بیش از 4 بازیکن تو تیم ملی دارن انتقاد می‌کنند که چرا بازیکن زیادی از این تیم به اردوی تیم ملی دعوت شده و زمانی که کمتر از این بازیکن تو اردوی تیم ملی دارن باز هم انتقاد می کنن که چرا بازیکن کمی به اردو دعوت شده.خمیازه

بازیکنی که تشنه و گرسنه تیم ملیه دعوت می شه
من می خوام ارتباط باشگاه ها به تیم ملی حفظ شه و تمام تلاش خومو به کار می‌گیرم که این ارتباط تقویت شه. قطعاً بازیکنی به اردوی تیم ملی دعوت می‌شه که بتونه پرچم تیم ملی رو بالا نگه داشته و تشنه و گرسنه بازی تو تیم ملی باشه.زمانی که بازیکنی با باشگاهش قرارداد میلیونی داره و برای بازی تو تیم ملی پاداش اندکی می گیره نوع نگاه متفاوت تو بازی تو این دو تیمه.ما باید دیدگاه بازیکنان رو تغییر بدیم و تا زمانی که مشکل رو حل نکنیم تیم ملی به نتیجه نخواهد رسید.

مجیدی باید مثل باشگاهش برای تیم ملی بازی کنه
باید بزرگترین افتخار برای بازیکنان بازی در تیم ملی باشه. من وقتی احساسس کنم بازیکنی تشنه بازی، نیمکت‌نشینی، سکونشینی و توپ جمع کنی تیم ملی رو نداره، انگیزه لازمی برای بازی تو تیم ملی تو اون نیست، هیچگاه اون بازیکن رو به اردو دعوت نخواهم کرد. حساسیت تیم ملی زیاده و بازیکنا باید این حساسیت رو درک کنن. اگر احساس کنم بازیکنی نمی خواد برای تیم ملی بازی کنه اونو دعوت نخواهم کرد. هر زمانی که احساس کنم مجیدی می‌خواد برای تیم ملی هم مثل باشگاهش موثر باشه و آمادگی همراهی تیم ملی رو داشته باشه قطعاً اونو دعوت خواهم کرد.((ما که نگرفتیم آخر نظرش درمورد مجیدی چیه!؟؟!؟!منتظر))

دلایل دعوت نکردن میلاد میداوودیعصبانی
میداوودی همیشه در تیم ملی حضور داشته و من توانایی‌هاش رو باور دارم. زمانی که اون تو دیدار با سپاهان برای استقلال گلزنی کرد من به خودم افتخار کردم که یه بازیکن ایرانی چنین گلهای باکیفیتی رو به ثمر میرسونه. زمانی که میداوودی رو برای اردوی ارمنستان دعودت کردم این بازیکن به دلیل مصدومیت از اردو خارج شد. من دکتر نیستم که تشخیص بدم اون مصدوم بود یا نه اما میلاد 48 ساعت بعد از دیدار ارمنستان مثل یه شیر 90 دقیقه برای استقلال جنگید. وقتی احساس کردم این بازیکن گرسنگی و تشنگی لازم برای همراهی تیم ملی رو نداره اونو دعوت نکردم. زمانی که بازیکنایی با انگیزه چون غلامی، شجاعی  و اولادی تو تیم ملی وجود دارن دیگه نیازی به بازیکنای بی انگیزه نیست. من با میداوودی تعارف ندارم و وقتی احساس کنم گرسنه بازی تو تیم ملیه و تو باشگاهش خوب بازی می‌کنه قطعاً اونو دعوت خواهم کرد.((کلا شما چون پرسپولیسی هستی با اس اسی ها لج افتادی!!!عصبانیعصبانی))

همان افشین قطبی پرسپولیس هستم
نسبت به دو سال پیش که در پرسپولیس حضور داشتم هیچ تغییری نکرده م و این نگاه منفی برخی رسانه ها است که چنین چیزی رو القا می کنن. من یاد گرفته ام همواره بدون تعارف و با صداقت صحبت کنم و اگر تاکنون تصمیمی تو تیم ملی گرفتم تنها به منافع تیم ملی فکر کرده م و هرگز به دنبال تضعیف تیمم نبوده ام.

اختلافات 35 ساله قهرمانی را از ایران گرفته!
یکی از مشکلاتی که ظرف 35 سال گذشته باعث شده نتونیم در فینال جام ملت ها باشیم همین وجود اختلافات تو کارهای تیمی و گروهیه و همین عامل باعث شد تا تو جام جهانی هم با وجود بازیکنان خوبی که تو اختیار داشتیم بهترین تیم نباشیم.

رسانه ها دید منفی دارند
متاسفانه خیلی از رسانه ها به تصمیمات تیم ملی با دید منفی نگاه می کنن و این برای تیم ملی حاشیه های بسیار ایجاد می کنه و باعث می شه نتونیم از تمام پتانسیل و داشته های تیم ملی بهره بگیریم.

تیم ملی جای تسویه حساب شخصی نیست
من هرگز تیم ملی را جایگاه این گونه تسویه حساب های شخصی نمی بینیم. من تو این مقطع احساس کردم مجیدی و میداوودی انگیزه لازم برای پوشیدن پیراهن تیم ملی روندارن و به همین خاطر با دعوت نکردن آنها خواستم به این بازیکنان درس بدم.

می خوام عملکرد تیموریان را ارزیابی کنم
تیموریان هر وقت به تیم ملی اومده بهترین بازیکن ما بوده. او تو تورنمنت قطر هم یکی از بهترین های ایران بود خوشبختانه از نظر بدنی هم تیموریان همواره بهترین شرایط بدنی داره و اعتقاد دارم او از یکی از بازیکنای تیم ملی تو جام ملت ها خواهد بود. اونو تو این اردو دعوت کردم تا به دیداری که با جام ملت ها پیش رو داریم عملکرد اونو تو تیم ملی ارزیابی کنیم.

هدف فینال جام ملت هاستابرو
هدف نهایی تیم ملی حضور تو فینال و قهرمانی جام ملت های آسیا پس از 35 ساله و تلاش می کنیم ظرف 4 ماه آینده تمام فعالیت های تیم ملی رو تو این راستا جهت گیری کنیم.

یاد گرفته ام که دیگر قول ندمنیشخند
من زمانی می تونم برای موفقیت تیم ملی قول و تضمین قهرمانی بدم که همه شرایط تحت کنترلم باشه. ولی با شرایط فعلی که بسیاری از شرایط خارج از اراده منه نمیتونم برای قهرمانی تیم ملی قول بدم.

چرا مبعلی دعوت شد؟
تفکر من در مورد مبعلی همون تفکریه که در مورد تیموریان دارم. اون تو برخی از مسئولیت های داخل زمین بی نظیره. تو بازی با بوسنی تو شرایطی که دو بر صفر از این تیم عقب بودیم حضور اون باعث شد 3 بر 2 این بازی رو پیروز شیم((ببخشیدا!!!مثل اینکه مسعود اون پاس قشنگ رو بهش داد!!!قهر))یا تو دیدار مقابل ارمنستان حضور او تاثیر بسزایی تو پیروزی 3 بر یک تیم ملی داشت. اون تو اتریش و دیدار با ستاره سرخ هم یکی از بهترین های ما بود. او تو زدن ضربات ایستگاهی بی نظیره و تجربه و کارایی لازم رو برای حضور تو جام ملت ها رو داره.

خط دفاعی بهتر شده
خط دفاع تیم ملی نسبت به گذشته خیلی بهتر شده اما بعضیا تلاش می کنن تصویر دیگری از دفاع تیم ملی رو ارائه بدن. ما بهترین گلر آسیا رو درون دروازه داریم و تو خط دفاع هم بازیکنای منحصر به فردی در اختیار ماست که قطعا با هماهنگی و انسجام بیشتر می تونن شرایط بهتری رو برای دیوار دفاعی تیم ملی ایجاد کنن.

نظر کمیته فنی محترم است
نظرات کمیته فنی محترمه ولی هر مربی دیدگاه های خوبی رو داره و تلاش می کنه حتی تفکرات خودش رو تو تیم ملی پیاده کنه. من تلاش می کنم تا دیدگاه هامون رو به مربیان لیگ نزدیک تر کنم و تصور میکنم این نگاه حرفه ای به تیم ملی هم کمک میکنه.

مثل سرباز با مشکلات می جنگم
متاسفانه ما برای اعزام های خارجی با انبوهی از مشکلات نظیر تهیه ویزا، مشکلات پروازی بازیکنان جوان، پروازهای سخت روبرو هستیم ضمن اینکه باشگاه ها هم همکاری لازم با تیم ملی ندارند اما من مثل یک سرباز با این مشکلات میجنگم تا بهترین امکانات رو برای تیم ملی فراهم کنم ولی تصور میکنم برخی اوقات از حرف های من تعابیر دیگری می شه و برخی ها از تسلط نداشتن به زبان فارسی تعابیر دیگری می کنن که به هیچ وجه درست نیست.((خوبه خودش از خارج اومده ها!!!خندهقهقهه))

میگم دیدین بالاخره قطبی تسلیم شد و مسعود جوووووونقلبقلبقلب رو دعوت کرد؟!خوشمزه

به افتخار مسعود هیپ هیپ هوراااااااااااااااااااااااااا!هورا

حالا میریم سراغ اظهارات آقای فتح الله زاده که ایشون درمورد نظر آقای قطبی درباره مجیدی و میداوودی چی عرض کردن!نیشخند

فتح الله زاده : قطبی بگه بخاطر دستیارش مجیدی رو دعوت نمیکنه!سوال


علی فتح الله زاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد صحبت های افشین قطبی در مورد دعوت نشدن میلاد میداودی و فرهاد مجیدی به تیم ملی اظهار داشت: آقای قطبی می تونه تفسیر خودشو درباره دعوت نکردن از بازیکنا داشته باشه چون او مسئول تیم ملیه و باید پاسخگو باشه. اگه تیم ملی نتیجه نگیره و او از بازیکنایی که واقعا مثل "دُر "نیشخند می درخشن و تیم های خارجی دیگه از خدا می خواهن چنین بازیکنایی رو تو تیم ملی خودشون داشته باشن، استفاده نکنه باید پاسخگوی 70 میلیون ایرانی باشه.
ایشون به عنوان سرمربی تیم ملی می تونه ابعاد دیگری رو در نظر بگیره اما ابعاد اصلی رو در نظر نمی گیره. هر مربی باید بهترین بازیکن رو دعوت کنه که ایشون این اصول رو زیر پا گذاشته. من می گم که بعضی از اطرافیان آقای قطبی در حال شیطنت هستن و بزرگ تر از دهان خود حرف می زنن.
من به سرمربی تیم ملی هشدار می دم که مراقب اطرافیان خود باشه چرا که هر کسی نمی تونه به خود اجازه بده در مورد استقلال صحبت کنه.از خود راضیاگر این نوع صحبت ها ادامه داشته باشد ما حتما برخورد می کنیم.
سرپرست باشگاه استقلال در باره اینکه قطبی معتقده میلاد میداودی دفعه گذشته با تمارض اردوی تیم ملی رو ترک کرده،گفت: اصلا این طور نیست که میلاد تمارض کرده باشه. دست او آسیب دیده بود و به قطبی گفته که دستم آسیب دیده و خود ایشون گفته می تونه اردو رو ترک کنه. ابرو
میلاد اگه برای استقلال هم بازی کرد با همان دست آسیب دیده بود. چرا باید انگ تمارض به او زده شه؟!؟! پس من می تونم بگم ایمان مبعلی هم که قبل از بازی با سپاهان گفت زانویش درد می کنه و ما اونو تو ترکیب قرار ندادیم اکنون که با تیم ملی در حال تمرینه برای استقلال تمارض کرده.
فاصله پایان بازی با سپاهان بیشتر بود یا فاصله ترک اردوی میلاد تا بازی استقلال؟ آیا درسته که من بگم ایمان تمارض کرده؟ مگر می شه تو فاصله یک روزه پای یک بازیکن خوب شه؟
در مورد فرهاد مجیدی هم نظر آقای قطبی برای ما نمی تونه قابل قبول باشه. او معتقده که مجیدی انگیزه داره اما دعوت نمی شه. این یعنی چه؟ آقای قطبی با صراحت بگو یکی از دستیارانت با فرهاد مجیدی مشکل داره و به همین دلیل اونو دعوت نمی کنی. این حرف ها کدومه که بازیکن گرسنه و تشنه نیست. این حرف ها که فوتبالی نیست. من نمی خواهم تو آستانه سفر تیم ملی بیشتر از این حرف بزنم اما فقط به قطبی هشدار می دهم حواسش به اطرافیانش باشه.
وی در خصوص اینکه مبعلی معتقد است از سوی مسئولان استقلال حمایت نمی شه، گفت: این طور نیست. ما حمایت های لازم رو از مبعلی داشته ایم. چطور می شه بازیکنی مثل لوییز که از اون طرف دنیا به ایران آمده تونسته خودشو با شرایط فوتبال ایران وفق و دو پاس گل بدهه ولی ایمان نمی تونه.
من با هیچ بازیکنی مماشات نمیکنم. مبعلی بهتره به جای مصاحبه کردن تمرین کنه. از بازی اون تو این مدت راضی نیستیم و خوب نبوده و به دلیل صحبت هایی که کرده باید پس از سفر تیم ملی به چین و کره جنوبی در کمیته انضباطی باشگاه حاضر شه و توضیح بده.


توی یه مصاحبه قطبی که تو خبرگذاری فارس بود خوندم گفته بود امکان دعوت کردن مجیدی هنوزم وجود داره...اینا هم که تکلیفشون با خودشون مشخص نیست!!!چشم


امروز انتخاب نهایی استقلال بین هوار و تیموریان


کادرفنی استقلال می خواد نقاط ضعف تیم رو پوشش بده و به همین دلیل مسئولان این باشگاه در حال مذاکره با هوار ملا محمد بازیکن فصل گذشته پرسپولیس و آندرانیک تیموریان هستن تا پس از بررسی اینکه کدام بازیکن می تونه به استقلال کمک کنه، با یکی به توافق نهایی برسن.
تو همین زمینه علی فتح الله زاده سرپرست باشگاه استقلال به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: با تیموریان صحبت هایی داشته ام و دیگر دوستان تو باشگاه نیز با هوار ملا محمد صحبت هایی کرده ان. باید ببینیم کادرفنی به کدوم بازیکن نیاز بیشتری دارن تا به توافق برسیم.امروز بعد از ظهر تکلیف این دو بازیکن مشخص میشه.


تمرین تیم ملی با حضور کفاشیان برگزار شد!

 

تمرین تیم ملی قبل از اعزام به چین امروز از ساعت 10:30 تو کمپ تیم های ملی برگزار شد.
تو این تمرین ابتدا بازیکنا به دویدن و حرکات کششی پرداختن. سپس افشین قطبی بازیکنان رو به دو تیم زرد و خاکستری تقسیم کرد.
شوت به سمت دروازه یکی دیگر از برنامه های تمرینی امروز بود.
ایمان مبعلی از ناحیه زانو دچار مصدومیت خفیفی شد و به تشخیص پزشک تیم ملی و کادرفنی به تمرین ادامه نداد.
علی کفاشیان نیز از ابتدای تمرین تو کمپ حاضر بود و دقایقی با بازیکنا صحبت کرد.
تیم ملی 12 شهریور با چین دیدار می کنه و سپس 16 شهریور به مصاف کره جنوبی می ره.

 

خبر دیگه م از اوسائه که با شروع شدن هفته اول لالیگا بازم گند زد!افسوس

اوساسونا صفر - آلمریا صفر


جواد نکونام 84 دقیقه تو ترکیب اوساسونا حضور داشت اما مسعود شجاعی بازی نکرد و رو نیمکت تشریف داشت!افسوس

واقعا چی باید گفت به این کاموچو ی...بی لیاقت!!!!

 

سایر نتایج بازی های دیشب هفته اول لالیگا :

تیم فوتبال بارسلونا تو دیداری خارج از خونه موفق شد با نتیجه 3 بر صفر برابر رئال سوسیه‌داد به برتری دست پیدا کنه.
گل های بارسلونا رو مسیقلب 4، اینیستا 31 و داوید ویا 63 به ثمر رساندن.
تیچه از سانتاندر تو دقیقه 33 یک ضربه پنالتی رو از دست داد تا تیمش شروعی ناامیدکننده داشته باشه.

تو دیگر دیدار مهم شب گذشته رئال مادرید تو خونه رئال مایورکا میهمان بود. رئال مایورکا به مربیگری لادروپ، بازیکن اسبق رئال مادرید بسیار خوب و منسجم نشون داد و در نهایت این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا رئال با مورینیو تو اولین گام متوقف شود.


حالا هی پز مورینیوتونو بدین رئالی های محترم بازنده!خنده


دپورتیوو لاکرونیا صفر - رئال ساراگوسا صفر

اسپانیول 3 - ختافه یک
گل‌ها: اوسوالدو 33 و 54 و داتولو 91 برای لاکرونیا و گالان (گل به خودی 61) برای ساراگوسا

و حالا یه خبر از درخشش مسیقلب دارم که برین باهاش فضافرشته

 

مسی به سومین گلزن تاریخ بارسا تبدیل شد!!!


نقل از مارکا اسپانیا، لیونل مسی در جریان بازی شب گذشته اولین گل از 3 گل تیمش رو وارد دروازه سانتاندر کرد.
او تا امروز 131 گل برای تیمش به ثمر رسونده و از این لحاظ یک گل بیشتر از بزرگانی چون ریوالدو و اتوئو زده.
به این ترتیب مسی پشت سر سولو سزار با 235 گل و کوبالا با 196 گل زده به عنوان سومین گلزن تاریخ بارسلونا نام خودش رو ثبت کرد.
لیونل مسی یکی از مدعیان جدی تصاحب کفش طلای امسال فوتبال اروپا و افتخار پی‌چی‌چی (آقای گلی) تو لالیگائه.

واسم دعاکنین...شاید یه روزی برگشتم...خدافظ دوستان...تو این مدت خیلی دوستای خوبی پیدا کردم...ممنونم از همه تونماچ

بای...شاید تو چندروز آینده وبمم حذف کردم...ناراحت

خدافظ...دلم واستون میتنگهنگران

 

نوشته شده در دوشنبه ۱۳۸٩/٦/۸ساعت ٢:٤۱ ‎ب.ظ خودم نوشتم یعنی ... ♥♥♥ هلــ ــ ــے آ ♥♥♥ نظرات () |


Design By : Night Skin