♥ ♥ ♥ فـــَقَــــط واسِهــــــ مَســـعود شُجــــاعــــی♥ ♥ ♥

I nEvEr SaId ThAt I cOuLd ChAnGe ThE wOrLd ... BuT iF u GVe Me ThE cHaNcE tHaT , i'Ll DeSeRvE

سلام...خوبین؟

من بازم با یه خبر از اوسا اومدم در خدمتتون...نیشخند

و همچنین مصاحبه آقا قطبی که یه تیکش باعث شد خیلی به من بربخوره...قهر

واقعا این آقای قطبی چه فکری پیش خودش کرده!؟ابرو

خب حالا که فوضولیتون خوب گل کرد ، برین ادامه مطلب تا هم مصاحبه آقای قطبیچشم و هم نتیجه بازی اوسا و هم چند تا عکس تپل مپل ببینین باهاش برین فضا!نیشخندتشویق


اوساسونا با گل نکو از شکست فرار کردتشویق

 

به گزارش خبرگزاری فارس ، اوساسونا که از هفته قبل اردوی تدارکاتی خودشو تو انگلیس به پا کرده ، شب گذشته مقابل وست‌‌برومویچ‌آلبیون قرار گرفت و تساوی یک بر یک رو کسب کرد.مژه

تو این بازی پس از اونکه میزبان با گل دقیقه 15 جیمز موریسون پیش افتاد، ماتادورها مطابق گزارش سایت این باشگاه ، تو دقیقه 86 توسط جواد نکونام ، بازیکن ایرانی خودشون از روی نقطه پنالتی گل تساوی رو به ثمر رسوندن. این در حالی بود که نکونام تودقیقه 74 به جای روپر تو ترکیب قرار گرفت.
مسعود شجاعی دیگر بازیکن ایرانی این تیم غایب بود.دل شکستهدل شکستهگریه

دیدین گفتم کاماچو قدر مسعودو نمیدونه!؟؟!گریهگریهگریه

مسعود حتما دیروز خیلی بهم ریخته بودهنگران

راستی اگه واسه آپم کسی رو خبر نکردم معذرت!به بزرگی خودتون ببخشینمژه

قطبی : کینه‌ای نیستم اما بازیکنان حاشیه‌ساز از تیم ملی دور می‌شوندقهر


به گزارش خبرگزاری فارس نشست مطبوعاتی افشین قطبی ساعت 15:10 امروز تو هتل آکادمی تیم‌های ملی با حضور خبرنگاران انجام شد.

متن کامل صحبت‌های سرمربی تیم ملی به شرح زیر است:

* تبریک روز خبرنگار از سوی سرمربی تیم ملی

من روز خبرنگار را تبریک می‌گویم. شما نقش بسیار مهمی در نتایج فوتبال کشور دارید. در واقع خبرنگاران شریک نتایج تیم ملی هستند. تمام خانواده‌های فوتبال نیاز به همکاری رسانه‌ها دارند تا بتوانند پیشرفت کنند. ما بعد از مراسم قرعه‌کشی جام ملت‌های 2011 برنامه‌ریزی دقیق خود را آغاز کردیم و سعی کردیم در روزهای فیفا بهترین همکاری را با باشگاه‌ها داشته باشیم تا تیم ملی خوبی بسازیم و به هدف خودمان که همان قهرمانی در جام ملت‌ها است برسیم.

* برنامه‌ریزی دقیق لیگ برتر تا شروع جام ملت‌ها

فقط 14 روز قبل از شروع دهمین دوره مسابقات لیگ برتر اردوی اتریش را برگزار کردیم که با انجام سه بازی دوستانه و 14 جلسه تمرینی از بهترین نفرات استفاده کردیم. در آن اردو فقط لژیونرها را در اختیار داشتیم و در ادامه نیز همه تمرکز ما روی روزهای فیفا است که اجازه بازی به ما می‌دهد. تورنمنت غرب آسیا اهمیت دارد و روی آن برنامه‌ریزی کردیم که پس از همکاری با سازمان لیگ دو روز آن در تقویم فیفا قرار دارد.

اردوی خود را از 11 جولای شروع کردیم و تا قبل از برگزاری دیدار دوستانه با ارمنستان 4 جلسه تمرینی انجام خواهیم داد. در روز 28 آگوست تیم ملی به اردو می‌رود و بعد از دو روز تمرین راهی چین می‌شویم تا تیم ملی این کشور مسابقه دوستانه‌ای انجام دهیم. سپس دو روز بعد به سئول می‌رویم تا با تیم کره جنوبی در روز 7 سپتامبر مسابقه دوستانه برگزار کنیم.

مرحله بعدی آماده‌سازی به تورنمنت غرب آسیا معطوف می‌شود که در 24 سپتامبر ملی‌پوشان به ما اضافه می‌شوند و 4 روز قبل از شروع مسابقات خودمان را برای دیدار با بحرین آماده می‌کنیم.

آخرین روز فیفا 17 نوامبر است که عباس ترابیان رئیس کمیته بین‌الملل فدراسیون قول داده با یک تیم بزرگ در تهران بازی دوستانه برگزار کنیم. 17 روز قبل از اولین بازی ما در جام ملت‌ها طبق قوانین فیفا که 14 روز قبل از جام ملت‌ها باید بازیکنان در اختیار تیم ملی باشند 4 بازی در نظر گرفته‌ایم که با تیم‌های مختلف دیدار می‌کنیم. البته در هفته اول ژانویه خودمان را به قطر می‌رسانیم.

* استفاده از بهترین تکنولوژی‌ها برای ارزیابی ایده‌آل وضعیت فیزیکی ملی‌پوشان

تلاش کردیم با مدرن‌ترین تکنولوژی ضربان قلب بازیکنان را رکوردگیری کرده و با اطلاعات دقیقی شرایط فیزیکی آنها را ارزیابی کنیم. اردویی که داریم از امروز شروع می‌شود و ساعت 17 اولین جلسه تمرینی قبل از بازی با ارمنستان با 24 بازیکن برگزار خواهد شد.

قبل از دعوت بازیکنان من به این دلیل 24 بازیکن را انتخاب کردم که می‌دانستم برخی نفرات مصدوم خواهند شد که چنین اتفاقی نیز رخ داد. محمدرضا خلعتبری به دلیل مصدومیت از ناحیه کمر، میلاد میداودی به دلیل مصدومیت از ناحیه دست و مهرداد اولادی به دلیل عدم حل مشکل خدمت سربازی‌اش نمی‌توانند ما را همراهی کنند. به همین دلیل من با باشگاه اوساسونا تماس گرفتم و هماهنگی‌های لازم انجام شد و ما برای دیدار با ارمنستان جواد نکونام را در اختیار خواهیم داشت. نکونام فردا به تهران می‌آید و پس از دو جلسه تمرین همراه با ملی‌پوشان راهی ارمنستان می‌شود.

اگر می‌خواهیم قهرمان جام ملت‌ها شویم باید همه بازیکنان، سرباز 75 میلیون ایرانی باشند. ممکن است اختلاف فنی بین بازیکنان زیاد باشد اما به لحاظ شخصیتی باید بازیکن جایگاه خود را در تیم ملی بداند. به همین دلیل من سعی می‌کنم بهترین نفرات را به اردو دعوت کنم. مطمئنم همه ملی‌پوشان دوست دارند ایران قهرمان جام ملت‌ها شود تا آرزوی 35 ساله ایرانی‌ها برآورده شود. به همین دلیل ما نیازمند حمایت همه جانبه بویژه رسانه‌ها هستیم.

از صمیم قلب می‌دانم همه رسانه‌ها دوست دارند بعد از 35 سال پرچم ایران در جام ملت‌ها به اهتزاز درآید و ما در این زمینه به کمک شما نیاز داریم. جام جهانی نشان داد که تیم ملی انگلیس با وجود داشتن بهترین سرمایه و امکانات نتوانست موفق شود بنابراین این موضوع نشان می‌دهد که تیم بدون حاشیه می‌تواند موفق شود.

حمایت نباید حرفی باشد بلکه باید در عمل هم انجام شود. بازیکنان ما افراطی هستند و ما ایرانی‌ها هم افراطی هستیم بنابراین شما خبرنگاران می‌توانید تصاویری را درست کنید که جو مثبت شود.

* از مصدوم بودن کریمی تا مصدوم شدن جادوگر

درباره مصدومیت علی کریمی من نگفتم که علی کریمی مصدوم است و به همین دلیل به تیم ملی دعوت نشد بلکه منظورم این بود که کریمی در اردوی اتریش مصدوم شد و من احساس کردم که باید بهترین نفرات را دعوت کنم. نفراتی که در شرایط ایده‌آلی هستند. کریمی تجربه بالایی دارد و من علاقمندی زیادی به کیفیت بازی وی دارم و قبل از بازی با تایلند نیز خودم این بازیکن را برگرداندم. همیشه درهای تیم ملی باز است. اگر این بازیکن شرایط خوبی داشته باشد می‌تواند بار دیگر به اردو دعوت شود چرا که تا شروع مسابقات زمان کافی وجود دارد. خودش هم گفته که اگر نیاز باشد حاضر است به تیم ملی دعوت شود.

* منع قانونی برای باشگاه‌ها در صورت اجازه ندادن به ملی‌پوشان برای حضور در اردو

من معتقد نیستم کاری کردم که رسانه‌ها بیشتر به من مشکوک شوند. علاوه بر این این انتقاد را قبول ندارم که قبل از نشست مطبوعاتی در یک برنامه تلویزیونی شرکت کردم. در خصوص اظهارات برخی باشگاه‌ها مبنی بر عدم حضور ملی‌ پوشانشان در اردوی تیم ملی باید بگویم این موضوع خلاف قوانین فیفا است. ما برای ساختن تیم ملی قبل از شروع جام ملت‌ها که هر 4 سال یک بار برگزار می‌شود در شرایط حساسی قرار داریم بنابر این باشگاه‌ها و تیم ملی باید با هم همکاری کنند.

من در برنامه‌ریزی لیگ نقشی ندارم. سازمان لیگ به خوبی تاریخ و تقویم فیفا را می‌داند اما فکر می‌کنم همکاری خوب با سازمان لیگ می‌تواند شرایط خوبی را برای طرفین فراهم کند. من در سه باشگاه فعالیت کرده‌ام و درد مربیان باشگاهی را درک می‌کنم اما باید سعی کنیم برای حضور در جام ملت‌های 2011 تیم قدرتمندی داشته باشیم و پس از 35 سال قهرمان آسیا باشیم. این یکی از مهمترین اهداف کشور است. باشگاه‌ها نمی‌توانند بازیکن ملی پوش را به تیم ملی ندهند. این خلاف مقررات است و در صورت بروز این موضوع کفاشیان و کمیته انضباطی طبق قانون فیفا برخورد خواهند کرد.
* مثل سرباز در خدمت تیم ملی هستم

باید تمام تمرکزم را تا روز آخری که سرمربی تیم ملی هستم، برای ساخت تیم ملی بگذارم. این فضایی است که من می‌توانم کنترل کنم. حمایت اشخاص مختلف در خانواده فوتبال بسته به نظر خودشان است. من به نظر همگی احترام می‌گذارم و مثل یک سرباز در اختیار تیم ملی هستم تا بتوانیم تیم ملی را بعد از 35 سال در آسیا قهرمان کنم.
در تیم ملی احساس آرامش و تمرکز و انرژی مثبت دارم. باید تلاش کنیم در اردوهای کوتاه مدت 3-4 روزه پیشرفت داشته باشیم.

* دوست دارم با برزیل، اسپانیا و ایتالیا بازی کنم

دوست دارم به عنوان سرمربی تیم ملی در ورزشگاه نیوکمپ با اسپانیا، در ورزشگاه ویمبلی با انگلیس و با برزیل بازی کنم یا اینکه با تیم ملی ایران در ورزشگاه آزادی به مصاف ایتالیا بروم. آرزو دارم با بهترین تیم‌های دنیا بازی کنم اما در حال حاضر به دلیل آنکه اوکراین در آخرین لحظه انصراف داد تیم ملی ارمنستان را انتخاب کردیم که در کوتاه‌ترین زمان بهترین حریف برای ما محسوب می‌شود.

ارمنستان 2 بر یک به اسپانیا باخته و بلژیک را برده است. این تیم می‌تواند حریف خوبی برای ما باشد. بنابراین نمی‌خواستیم روز فیفا را از دست بدهیم و به همین دلیل با ارمنستان بازی می‌کنیم. البته صحبت‌هایی شد که این تیم به تهران بیاید که این اتفاق نیفتاد. ما یک پرواز یک ساعت و نیمه به ارمنستان داریم.

* شجاعی در اوساسونا وضعیت خوبی ندارد قهرابرو

دوست داشتیم لژیونرها را در باشگاه‌ها نگه داریم تا آنها بتوانند شرایط بهتری پیدا کنند. آندرانیک تیموریان به باشگاه جدیدش رفته است و امیدوارم در این باشگاه جای ثابت خود را پیدا کند. مسعود شجاعی نیز مشکلاتی با باشگاه اوساسونا داشت و ایشان را در این تیم نگه داشتیم تا بتواند جایگاه بهتری پیدا کند. ضمن اینکه توجه داشته باشید ما در برخی پست‌ها پرمهره هستیم و در چند پست مهره‌های کمتری داریم.

* بازیکنان حاشیه‌ساز از ترکیب تیم ملی دور می‌شوند

من با کارنامه مربی‌گری‌ام ثابت کردم که افشین قطبی کینه‌ای از کسی به دل ندارد اما باید توجه داشته باشید زمانی که بازیکنی علیه کادر فنی و فدراسیون مصاحبه می‌کند باید طبق مقررات، فدراسیون با آن بازیکن برخورد کند. بازیکنانی که حاشیه‌سازی کنند و مصاحبه منفی انجام دهند از این تیم و ترکیب اصلی آن دور خواهند شد.


* اسپانیا بدون آنکه گل زیادی بزند قهرمان شد

جام جهانی را به طور جدی از 1994 تعقیب کردم بعد از آن در سا‌ل‌های 98، ‌2002 و 2006 با دو تیم ملی مختلف کار کردم و در سال 2010 نیز از نزدیک شاهد بازی‌های جام جهانی بودم. مسابقات تیم‌های کره شمالی، کره جنوبی و استرالیا را بررسی کردم. به احتمال 75 درصد در دور بعدی با یکی از این سه تیم در جام ملت‌های آسیا بازی خواهیم کرد. در جام جهانی برایم جالب بود که ببینم سازماندهی حمله و دفاع تیم‌ها بهتر شده سرعت فنی بالاتر رفته است و تیم‌ها بیشتر با سیستم 4-2-3-1 و 4-3-3- بازی می‌کنند که این نشاندهنده کم شدن فاصله خطوط است. در خط حمله سرعت چرخش توپ بیشتر شده است.

در جام جهانی 145 گل به ثمر رسید که 104 گل آن با یک ضربه بود. 28 گل با دو ضربه توپ وارد دروازه شد و 10 درصد گل‌ها یعنی 13 گل با بیش از دو ضربه به ثمر رسید.

61 درصد گل‌ها با پای راست، 18 درصد با پای چپ و 30 گل یعنی 21 درصد با ضربه سر به ثمر رسید. 88 درصد گل‌ها با ضرباتی از داخل محوطه جریمه به ثمر رسید. این در حالی است که در تمرینات بازیکنان بیشتر از پشت محوطه جریمه شوت می‌زنند و معنایش آن است که در محوطه جریمه در جریان بازی کمترین ضربه به توپ زده می‌شود.

اسپانیا که قهرمان شد فقط 8 گل زده دارد و 2 گل دریافت کرده است. معنایش آن است که برای قهرمانی باید سازماندهی دفاعی خوبی داشته باشید.6 نفر از بهترین پاسورهای جام جهانی عضو یک تیم بودند. دفاع راست، دفاع چپ و دفاع وسط اسپانیا هم جزو این پاسورها بودند.

باز هم می‌توانم راجع به آمار جهان جهانی صحبت کنم ولی بهتر است بحث را به پایان برسانم. در مجموع باید شرایطی فراهم کنیم و ابزاری داشته باشیم که بازیکنان ما بتوانند بازی‌های بین‌المللی خوبی انجام دهند.

* با دلسوزی برای‌ آینده فوتبال بازیکنان را انتخاب کردیم

کادر فنی بهترین‌ها را به تیم ملی دعوت کرده و ما همواره بهترین‌ها را به اردو فرا می‌خوانیم. تیم ملی فقط 11 نفر نیست. 40-50 نفر در فهرست تیم ملی قرار دارند. ما با دلسوزی برای آینده فوتبال کشور بازیکنان را انتخاب کردیم و بازیکنان توانا و جوانی را به اردو فرا خواندیم. در حال حاضر 4 بازیکن ما عضو تیم ملی امید هستند و این نشاندهنده کم شدن فاصله بین تیم‌های امید ،‌جوانان و تیم ملی است. در مورد علی کریمی نیز توضیحات لازم را در ابتدا گفتم و دیگر ادامه پیدا نکند.

*بیشتر مردم دوست دارند قطبی سرمربی تیم ملی باشد

افشین قطبی در مورد اینکه حاج‌رضایی گفته است او صداقت و شجاعت ندارد و در خروج هم بلد نیست گفت: من به نظر ایشان احترام می‌گذارم. نظرات مختلف هستند اما این مسئولان فدراسیون فوتبال هستند که تصمیم می‌گیرند چه کسی سرمربی تیم ملی باشد.

وی در پاسخ دوباره این خبرنگار که گفت به عقیده حاج‌رضایی مسئولان فدراسیون فوتبال شجاعت لازم را ندارند و قطبی بهتر است به خاطر 80 میلیون ایرانی از تیم ملی برود،‌ گفت: اگر من بخواهم به 80 میلیون نظر گوش کنم به هیچ جا نخواهم رفت زیرا بیشتر مردم دوست دارند افشین قطبی سرمربی باشد و من اکنون سرمربی تیم ملی هستم.

* ایران را بیشتر از پرسپولیس دوست دارم

من عاشق پرسپولیس هستم و در آن باشگاه زندگی کردم و با این تیم قهرمان شدم اما ایران را بیشتر از پرسپولیس دوست دارم. بیشتر از همه می‌خواهم ایران قهرمان جام ملت‌ها باشد و با کسی تعارف ندارم. من بهترین‌ها را به تیم ملی عوت می‌کنم و برایم فرقی نمی‌کند بازیکنان چه اسمی دارند و عضو چه تیمی هستند. توانایی آنها برایم مهم است. زمانی که در پرسپولیس بودم برخی انتقاد می‌کردند و می‌گفتند این تیم فوتبال 30 سال پیش را ارائه می‌کند.

بهتر است تمام مدیران و کادر فنی تیم‌ها و همه افرادی که در این اتاق نشسته‌ایم نگاه ملی داشته باشیم. نباید یک بازیکن علیه مربی یا یک مربی علیه مربی دیگر موضع‌ بگیرد. این مسائل ما را به هدفی که داریم نمی‌رساند. من استقلال را هم دوست دارم. از علیرضا منصوریان استقلالی‌تر سراغ دارید؟ او و رشیدی در کادر فنی هستند. آنها نه فقط به خاطر استقلالی‌بودنشان بلکه به خاطر توانایی که دارند و برای فوتبال زحمت کشیده‌اند به تیم ملی آمده‌اند.


* گردان جایی در تیم ملی ندارد

درباره نحوه حضور شهاب گردان در تیم ملی باید بگویم که ما در اردوها 4 دروازه‌بان دعوت می‌کنیم چون می‌خواهیم نفرات جوان در این زمینه برای آینده کسب تجربه کنند. دو دروازه‌بان جوان و 2 دروازه‌بان باتجربه به اردو می‌‌آیند و این نگاه کاملا حرفه‌ای است.

می‌خواهم با دعوت از 4 دروازه‌بان آینده دروازه‌بانی تیم ملی را تقویت کنم. برای بازی با ارمنستان به دلیل آنکه زمان کوتاه بود 3 دروازه‌بان را انتخاب کردم. با توجه به کوتاه بودن زمان اردو یک دروازه‌بان را حذف کردم. متاسفانه در آخرین بازی‌مان مقابل لاتزیو برگزار شد شهاب گردان تفکرات غیر حرفه‌ای نشان داد. می‌خواستم بازیکنان با سنوات کامل به باشگاه‌هایشان برگردند و احساس کردم دروازه‌بانی که هنوز بازی ملی ندارد در شرایط مطلوب‌‌تری به ایران برگردد.

متاسفانه گردان پس از حذف شدن از تیم ملی مصاحبه‌ای انجام داد بنابراین ما نیز نمی‌توانیم جایی برای این دروازه‌بان در تیم ملی داشته باشیم. هیچ بازیکنی حق ندارد بعد از خط خوردن علیه کادر فنی تیم ملی مصاحبه کند. گردان دروازه‌بان توانمندی است و با او صحبت خواهیم کرد شاید یک موقعیت دیگر پیدا کند که بتواند سال دیگر به اردو برگردد.

* غیرقابل مقایسه بودن شرایط ایران و کره جنوبی

نمی‌توانیم شرایط فوتبال ایران و کره جنوبی را با هم مقایسه کنیم. در دو جام جهانی و یک دوره جام ملت‌ها که با کره جنوبی بودم اردوهای زیادی را تجربه کردم که برخی از آنها خوب و برخی از آنها شرایط بدی داشتند. به نظرم اردوی اتریش برای ما مفید بود چرا که به هدفمان که همان سازماندهی دفاعی و حمله‌ای بود رسیدیم و ارزیابی خوبی از شرایط ملی‌پوشان کسب کردیم.

زمانی که در کره بودم 6 ماه قبل از شروع جام جهانی 2002 به آمریکا رفتیم و بازی‌های دوستانه برگزار کردیم و بعد به مصاف اروگوئه رفتیم، از آنجا به اسپانیا و 3 ماه هم در کره بودیم قبل از جام جهانی 2006 نیز در ژانویه که همه باشگاه‌ها در محل بدنسازی بودند با بیش از 20 بازیکن به عربستان، هنک‌ گنگ، آمریکا و کاستاریکا سفر کردیم. در بازگشت آمادگی نفرات ملی‌پوش به باشگاه‌های کره‌ای کمک زیادی کرد و ادووکات توانست با زندگی در کنار بازیکنان شناخت بهتری از‌ آنان پیدا کرده و ثمره آن در جام جهانی این بود که کره جنوبی توگو را شکست داد و در برابر فرانسه به تساوی رسید.

نگاه سرمربی تیم ملی به مسائل به عنوان یک مسئول اول است. من چیزهایی را می‌توانم کنترل کنم و مواردی است که در کنترل من نیست. مربیان تیم ملی در بهترین شرایط یا در بدترین وضعیت باید بهترین نتیجه را کسب کنند. من سرمربی تیم ملی هستم و این مسئولیت به عهده من است و هرگز نمی‌خواهم مسئولیت خود را به زمین فرد دیگری بیندازم. امکانات در ایران چه خوب باشد چه بد من به توانایی بازیکنان ایرانی اعتقاد کردم.

عراق در جام ملت‌های 2007 قهرمان شد. اگرچه کمترین امکانات را داشت اما آنها همدل بودند و همه به هم کمک می‌کردند. مردم از تیم ما نتیجه می‌خواهند و ما این مسئولیت را پذیرفته‌ایم.

* پروازی بودن قطبی و پایبند بودن به چارچوب قرارداد

از روی اول که سرمربی تیم ملی شدم در چارچوب قراردادم حرکت کردم و خیلی حرفه‌ای بودم. سفرهای من یا ماموریتی بوده یا برای دیدن خانواده‌ام. سفرهایم در زمانی رخ داده که کاری در ایران نداشتم. به رسانه‌ها گفتم که چرا به آمریکا رفتم. از شما سؤال می‌کنم اگر فرزندی داشته باشید که پایش شکسته است و یک عمل دو ساعته داشته باشد چکار می‌کنید؟ فکر می‌کنم به هر طریق ممکن و با سرعت خودتان را به فرزندتان می‌رسانید. دخترم به دلیل شکستی پایش در شرایط سختی بود و من این خبر را قبل از بازی با لاتزیو شنیدم و بعد از انجام این دیدار و در پایان اردو به آمریکا رفتم. عده‌ای گفتند بازی‌های اول لیگ را ندیدم درحالی که روزهایی است که 20 ساعت کار می‌‌کنم. این کادر فنی که در کنار هم جمع شده‌اند مسابقات را یا به صورت مستقیم و یا با تماشای فیلم‌ها بررسی می‌کند.

* معیارها برای انتخاب حریفان

سعی می‌کنیم با تیم‌هایی بازی کنیم که روش فوتبالشان به ما کمک کند. ارمنستان تیمی است که در اروپا بازی می‌کند. سیستم آنها فوتبال بسته و حرکت در ضد حملات است. تیم ما می‌تواند از این بازی آموزش بگیرد. البته برای بازی دوستانه من همیشه می‌توانم با تیم‌های بزرگ بازی کنم. اگر از من سؤال کنید که شما دوست دارید با ارمنستان بازی کنید یا با اسپانیا من پاسخ خواهم داد که دوست دارم با اسپانیا در ورزشگاه آزادی بازی کنم اما باید واقعیت‌‌ها را ببینم. در این شرایط ارمنستان بهترین گزینه است و در این بازی‌ها باید سعی کنیم که هماهنگ شویم. شاید با ارزیابی بهتر حرفه‌ای رفتار کنیم و بدانیم که بازی‌های دوستانه با هماهنگی تیم ملی کمک بسیاری می‌کند.

میبینین چقدر نامرده؟قهرواقعا واسه اون و تیم ملی متاسفم چون مسعودو دارن از دست میدنمنتظروااااااااااااااااای!مسعود از تیم ملی بره من جیکار کنم؟!؟نگرانناراحتگریه

 

اینجا اعصاب نداره هانیشخندباید این اشاره رو به قطبی میکنه هانیشخند

موهاشوخندهآخیییییییییییییییییییییی!قلبقلبقلب

اینجا چه بانمک شدهزبان

به!حالا دست دست دستتشویقتشویقتشویق

این ماشین جواده؟سوالتعجب

آخی!!!چه نیشخندی!قلبقلبقلب

مسعود...قلبقلبقلببه چه می اندیشد؟!خندهقهقهه

قیافه ش شبیه آدمائیه که تعجب کردنچشمک

خب دیگه بچه ها!کاری ندارین؟!سوال

واسه مسعود قلبقلبقلب و اوسا دعا کنین!

 

فعلاماچ

نوشته شده در یکشنبه ۱۳۸٩/٥/۱٧ساعت ٧:٤٦ ‎ب.ظ خودم نوشتم یعنی ... ♥♥♥ هلــ ــ ــے آ ♥♥♥ نظرات () |


Design By : Night Skin