♥ ♥ ♥ فـــَقَــــط واسِهــــــ مَســـعود شُجــــاعــــی♥ ♥ ♥

I nEvEr SaId ThAt I cOuLd ChAnGe ThE wOrLd ... BuT iF u GVe Me ThE cHaNcE tHaT , i'Ll DeSeRvE

سلام!بازم  اومدم!چی کار کنم؟!زود به زود دلم واستون میتنگه!خجالت

بچه ها!این بار با یه مصاحبه توپ از نکوی خودمون اومدم!

بازم ایول به خودم!هوراهورا

و همچنین یه خبر بد واسه رئالی ها دارم!

برای خوندن روی ادامه  مطلب کلیک کنید.

 


ظاهرا برخلاف تصور، مسعود شجاعیقلبقلبماچ تو اوساسونا موندنیه و احتمالا جواد نکونام این تیم رو ترک میکنه!!!تعجب

نکونام که با بازی‌های زیبا و درخشانش تو اوساسونا مشتریان خوبی جذب کرده، احتمالا این فصل از اوساسونا جدا می‌شه و به باشگاه دیگری می‌ره. هافبک ایرانی اوساسونا که یک فصل دیگر با این باشگاه اسپانیایی قرارداد داره، علاوه بر پیشنهاد فنرباغچه و بشیکتاش ترکیه، از یک تیم یونانی هم درخواست داره که هنوز به اون پاسخ نداده. جواد نکونام که ظاهرا تمایل چندانی به موندن در اوساسونا نداره فعلا در حال بررسی پیشنهاد المپیاکوس یونان است چرا که این تیم پیشنهادی به مراتب بهتر از تیم‌های ترکیه‌ای ارائه داده.
پس احتمال داره بازیکن 30 ساله ایرانی، سر از لیگ یونان در بیاره البته اگر باشگاه المپیاکوس مبلغ درخواستی باشگاه اوساسونا برای رضایتنامه که همان 2/1 میلیون یورو است روپرداخت کنه که کار سختی به نظر نمی‌رسه.مدیر برنامه‌های جواد نکونام درباره پیشنهاد المپیاکوس می‌گوید: «المپیاکوس بزرگترین تیم یونان است و 37 بار قهرمان رقابت‌های لیگ کشورش شده و سابقه حضور 16 بار در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا را دارد البته جواد گفته می‌خواهد به یک تیم بزرگ اروپایی بپیوندد که به نظر من المپیاکوس تیم بزرگی است.»نکونام که تا ژوئن سال 2011 با اوساسونا قرارداد داره از سال 2006 به این تیم اسپانیایی پیوسته و طی 91 بازی که به عنوان هافبک دفاعی برای تیمش به میدان رفته، 13 گل به ثمر رسانده.

نکونام : هیچ وقت در اوساسونا احساس امنیت نکرده ام!!!

من سال آینده 30 ساله می‌شوم و اگر اوساسونا را انتخاب کنم خیلی سخت می‌توانم پیشنهادات تیم‌های بزرگ را در سال‌های آینده داشته باشم سایت گل ـ جواد نکونام آخرین روزهای تعطیلی‌اش را در ایران به سر می‌برد و شمارش معکوس برای او آغاز شده است تا به اسپانیا برگردد تا ششمین فصل خود را در لالیگا پشت سر بگذارد. اما او به طور قطعی نمی‌گوید که فصل آینده با چه پیراهنی در لالیگا بازی خواهد کرد. نکو برای مشخص شدن شرایطش جلسه مهمی با مدیران اوساسونا خواهد داشت.

*نکو، تعطیلات خوش گذشت؟

بعد از یک فصل سخت و زندگی سخت حرفه‌ای واقعا به این تعطیلات نیاز است، ما فقط یک ماه می‌توانیم راحت زندگی کنیم و در اختیار خودمان باشیم اما در این یک ماه هم به ما برنامه داده‌اند که باید طبق برنامه تمرین کنیم، اما در مجموع تعطیلات خوبی بود.

*چرا باید تمرین کنید؟

وقتی به اسپانیا برگردم از ما تست‌های مختلفی گرفته می‌شود تا مشخص شود میزان آمادگی ما تا چه اندازه است.

*از شرایط اوساسونا خبر داری؟

چند تماس از سوی نماینده‌های باشگاه داشتم و با هم صحبت کرده‌ایم. می‌دانم که چند خرید جدید داشتیم و امیدوارم که یک مهاجم خوب را جذب کرده باشند.

*هر بازیکنی که اوساسونا جذب می‌کند رسانه‌های ایرانی  می‌نوسیند تهدیدی برای تو و شجاعی هست. نظرت درباره این اخبار چیست؟

هر باشگاهی باید در فصل جدید چند بازیکن را به خدمت بگیرد اما این دلیل نمی‌شود که هر بازیکنی که به او اوساسونا بیاید تهدیدی برای ما باشد. در اروپا رقابت وجود دارد و همیشه این تهدید در کنار ما هست. هیچ وقت در اوساسونا احساس امنیت نکرده‌ام و همیشه این تهدیدها وجود دارد.

* مشخص شده است چه زمانی به اسپانیا بروید؟

بله مشخص است و من هفته آینده به اسپانیا می‌روم تا یک فصل دیگر را در اروپا بازی کنم.

*فصل آینده بازیکن اوساسونا هستی؟

آرزو دارم که باشم اما هر اتفاقی احتمال دارد و شاید در این تیم باشم، شاید هم نباشم.

*یعنی چی؟


من با مدیران اوساسونا جلسه دارم و باید برای آینده با هم صحبت کنیم. اگر نظرات هر دو طرف یکی باشد، فصل آینده در تیم مورد  علاقه‌ام یعنی اوساسونا بازی می‌کنم.

*مگر یک سال دیگر قرارداد نداری؟

بله، من یک سال دیگر با اوساسونا قرارداد دارم اما در اروپا هیچ بازیکنی سال آخر قراردادش باید تکلیفش را مشخص کند تا در باشگاه می‌ماند یا  می‌خواهد برود. در اروپا اجازه نمی‌دهند بازیکنی یک سال از حضور در تیمی استفاده کند و فصل آینده مشخص نیست در آن تیم بماند یا نه؟‌

*پیشنهاد مسئولان اوساسونا چیست؟


مدیران اوساسونا می‌خواهند من قراردادم را برای دو فصل دیگر تمدید کنم یعنی قرارداد سه ساله با این تیم داشته باشم.

* اینکه پیشنهاد خوبی است چرا قبول نمی‌کنی؟


بله، پیشنهاد خوبی است اما من پیشنهادی بهتر از اوساسونا دارم، اما از آنجا که به این تیم علاقمندم و در شهر پامپلونا احساس آرامش می‌کنم سخت است که به پیشنهادات دیگرم به طور جدی پاسخ مثبت دهم. به خاطر همین می‌خواهم با مدیران اوساسونا صحبت کنم و بعد از آن تصمیم بگیرم. من سال آینده 30 ساله می‌شوم و اگر اوساسونا را انتخاب کنم خیلی سخت می‌توانم پیشنهادات تیم‌های بزرگ را در سال‌های آینده داشته باشم. چون تیم‌های بزرگ خیلی سخت بازیکن بالای 30 را می‌گیرند و اگر اوساسونا را انتخاب کنم باید قید تیم‌های بزرگتر را بزنم.

*این پیشنهادات از کجاست؟

یک پیشنهاد خوب از لالیگا دارم، دو پیشنهاد هم از لیگ ترکیه که تیم‌های بزرگی هستند اما اولویت اولم اوساسوناست.

*تیم‌هایی که از آن پیشنهاد دارید از اوساسونا بزرگترند؟

برای من تیمی بزرگتر از اوساسونا نیست، خیلی به این تیم علاقه دارم. اما در اروپا این تیم‌ها اسم‌های بزرگی هستند. اما نه برای من.

*فصل بعد تو را باید در کجا دید؟

همه چیز برای فصل بعد به جلسه‌ام با مدیران اوساسونا بستگی دارد، دوست دارم در این تیم بمانم. اما گزینه جدایی هم وجود دارد.

*چرا این پیشنهادات را رد می‌کنی؟ تیم‌هایی که می‌گویی از اوساسونا بزرگترند.


دلیلش واضح است من به باشگاه اوساسونا علاقه دارم و نمی‌توانم به راحتی این تیم را ترک کنم. یکی از آرزوهای ورزشی‌ام این است که فوتبالم را در اوساسونا به پایان برسانم، من در این باشگاه رشد کردم، مصدوم شده‌ام و رفتاری را در مصدومیت دیده‌ام که هیچگاه نمی‌توانم فراموش کنم آنها قرارداد من را در  مصدومیت تمدید کردند این کار آنها در ذهن من حک شده است. اما آرزوی هر بازیکنی است که در تیم‌های بزرگ بازی کند، این برای من آرزو نیست و اگر اتفاق بیفتد خوب است اگر هم نیفتد مشکلی پیش نمی‌آید.

*به جام جهانی برسیم، تیم محبوبت برزیل حذف شد.

واقعا غم‌انگیز است که برزیل در جام نیست. در بازی با هلند آنها خوب بازی کردند اما منطقی بازی نکردند، بعد از زدن گل هلند خیلی منطقی‌تر از برزیل بازی کرد. واقعا نمی‌توانم تصور کنم که برزیل جز 4 تیم پایانی نیست و از این مسأله ناراحت هستم.

*اما تیم اسپانیا جزو 4 تیم است.


اسپانیا حق اش که جزو 4 تیم باشد. از قبل شروع بازی‌ها گفته بودم اسپانیا مدعی قهرمانی است، چون آنها واقعا خوب هستند. باخت آنها به سوئیس یک اتفاق بود.

*فکر می‌کنی اسپانیا به فینال برسد یا آلمان؟

سوال خیلی سختی است و کسی نمی‌تواند به طور صددرصد به این سوال جواب بدهد.

 

هوراهوراهوراهوراهوررررررررررررررا واسه خودم!

حال کردین؟!البته این یه خرده قدیمی بود!خجالتچشمکنیشخند

حالا به رئالی ها بگم ژابی آلونسو ، تو بازی هلند و اسپانیا مصدوم شد و حالا باید خداخدا کنین که زودتر خوب شه و به بازی های لالیگا و رئال برسه!خنده

اون لگدی که یکی از هلندی ها زد تو شکمش باعث شده که موقع شادی کردن توی رختکن بصورت ناگهانی از حال بره!مژهالبته دلم واسش میسوزه!اما چون رئالیه به من مربوط نیست!نیشخندزبان

 

خب ، بروبچ!کاری ندارین؟از خود راضی

خداحافظ!

نوشته شده در سه‌شنبه ۱۳۸٩/٤/٢٢ساعت ۱٢:٥٤ ‎ب.ظ خودم نوشتم یعنی ... ♥♥♥ هلــ ــ ــے آ ♥♥♥ نظرات () |


Design By : Night Skin