♥ ♥ ♥ فـــَقَــــط واسِهــــــ مَســـعود شُجــــاعــــی♥ ♥ ♥

I nEvEr SaId ThAt I cOuLd ChAnGe ThE wOrLd ... BuT iF u GVe Me ThE cHaNcE tHaT , i'Ll DeSeRvE

سلامــــ

خوبم به جان شما...نیشخندچند وقت بود خبری ازم نبود خبسرمون حتی بعد از عروسی هم شلوغ بود...لبخندخونه رو تمیز میکردیم و از اونورم داییم از انگلیس اومده و هی مهمون و مهمون بازیه...از خود راضییه کم هم تنبلی خودم بودنیشخند

+تو این مدت که من نبودم اتفاقای زیادی افتاده...خنثیاما به دلیل به روز بودن فاکتور میگیریم ازشونخمیازهنیشخند

+عروسی به خوبی و خوشی تموم شداز خود راضیهمه چی خوب بود...نیشخندالبته نه همه چی!ساکتبه منم اون وسط حس آدمکشی دست داده بود...با یه بنده خدایی هم صحبت کردمخجالت((از اون صحبتا نه!فکر بد نکنین!نیشخندبه جان خودم اصلا بحث دوست بودن نبود هاااا!!!از خود راضی))به هرکی میگم میگه خاک تو سرت!خندهقهقههکلا نمیدونم چرا همه اطرافیانم میخوان حالمو بگیرنخنثیاین پسر خاله ست ما داریم!؟ابرواز روز عروسی به بعد هی به من میگه مو قشنگ!نیشخندنیست هرکی رفته بود آرایشگاه اومده بود زده بود زیر گریه ؛ این میخواست حال مارم بگیره دید رو ما اثری ندارهخندهقهقههآقا تا از در اومدم تو خونه یهو شروع کرد : واااااای!هلیا این چه موهائیه!!!تعجبشیطانخندهمن که موهامو شینیون هم نکرده بودمخنثیزنه هم اومد موهامو تیغ تیغی درست کنه گفت موهای تو اصلا حالت نمیگیره!چشمخواهرم و منم به رو خودمون نیوردیم موهامو گلت کردم غر نزنهبعدش که اومدیم بیرون اعصابم خورد بود که اونجور که میخواستم نشدم؛این پسر خاله منم بدتر کرد اعصابمونگرانرفتم داخل خونه... داییم : خیلیم ناز شدی دایی جان!قلببنده : خجالت

وسط رقصم هم هی پسر عمه م میومد وسط درگوشم نتیجه بازی تیم ملی رو میگفت...نیشخندخندهنکونام که گل زد ، بنده رو دیگه وحشتناک جو گرفت!!!

بنده درحین رقص : سمانه بیا پشت به بیــــــــــب برقص من نگا کنمنیشخند سمانه : خجالت بکش!چشم همه رو دراوردی خنثیمنتظر بنده : بذار تلافی بعدا رو که دیگه نمیبینمشون دربیارمنیشخند

+برادر عروس یک برکی زد...همچینی نزدیک بود پاش صورتمو بیاره پایینتازه GF شم اورده بود!نیشخنددختر عمه م : میگفتن GF BF آزاده ما با زوجمون میومدیم خواهرم : اونوقت مامان و باباتون عروسیو ول میکردن با کفششون میفتادن دنبالتونشیطاننیشخند

+فردای عروسی قبل از مراسم پاتختی داداش بنده اومد خونه مون :

من با بغض : دیشب اینقدر دلم میخواست بیای بگی هلیا یه چای میریزی؟!نگرانناراحت((داداش بنده تا میرسید خونه ما رو ندیده این جمله رو میگفت!منتظرمنم همیشه غر میزدم!نیشخند)) داداشم در انتهای مراسم پاتختی :  هلیا چون دلت تنگ شده بود میخوام دیگه تنگ نشه میگماااا!!!یه چای میریزی؟!؟نیشخندزبان من : خنثی _ نتیجه گیری اخلاقی : احساستونو به پسرا بروز ندین!ابروخدای سوء استفاده کردنن!نیشخند_

+دیروز پاگشای داداشم دعوت بودیم دیزیننیشخندکلا همه فک و فامیل بودن به غیر از چند تا از عمو هامنیشخنداونجا اینقدر بدمینتون بازی کردم دیشب داشتم میمردم از دست درد!خنثیآخه یکی نبود به من بگه دختر مگه مجبور بودی اینقدر بازی کنی!؟چشمولی حال کردم آی پوز پسر خاله م رو زدماااانیشخندزبانروش زیاد شده بودعینک

+بنده اومدم برم اونور رودخونه به قول پسر عموم سرمو عین چی! انداختم اومدم تو آب!نیشخنددویدم رفتم اونور...نیشخنددمپاییم رو که آب برد هیچ!نزدیک بود آب خودمم ببرهخندهقهقههخلاصه با همیاری پسر عمه گرام ما تونستیم خودمونو نجات بدیم که غرق نشیمچشمک_نتیجه اخلاقی : سرتونو عین چی! نندازین برین اونور رودخونهنیشخندمیشین سوژه خنده ی پسرای فامیلتون!خنثی_ 

+کلی عکس تو ادامه مطلبلبخند


جواد نکونام به بازی یکشنبه شب اوساسونا مقابل اسپورتینگ خیخون نمی‌رسه

   بر اساس اعلام سایت‌های اسپانیایی و به گفته تیم پزشکی اوساسونا، نکونام که تو بازی تیم ملی ایران مقابل قطر تورقابت های انتخابی جام جهانی 2014 برزیل از ناحیه زانوی پای چپ دچار مصدومیت شد، به بازی این هفته تیمش نمی‌رسه.

پزشکای اوساسونا اعلام کردن به دلیل اینکه هافبک ایرانی این تیم تو تمرین روز گذشته اوساسونا به همراه سایر بازیکنا تمرین نکرده به احتمال فراوان نمی‌تونه دیدار مقابل خیخون به میدون بره.

همچنین مسعود شجاعی که 5 ماهه به دلیل شکستگی انگشت شست پای چپ خود از میادین دوره به زودی تمرین های اولیه خودشو شروع می‌کنه تا به تدریج به تمرین‌های گروهی اوساسونا راه پیدا کنه.

دیدار تیم‌های اوساسونا و اسپورتینگ خیخون که نخستین بازی خانگی قرمزپوشان شهرپامپلونا تو فصل جدید محسوب می‌شه، ‌یکشنبه شب ساعت 18 به وقت محلی و ساعت 22:30 به وقت تهران تو ورزشگاه " رینو دی‌ناوارا " برگزار می‌شه.

جواد : فکر میکردم مصدومیتم بدتر از این باشه/مسعود میتونه بازیکن تاثیر گذاری واسه تیم ملی و اوساسونا باشه

کاپیتان تیم ملی ایران میگه باید بدونیم که شاید تو بازی‌های آینده تا این حد موقعیت واسمون ایجاد نشه و باید از حداقل فرصت‌ها بهترین استفاده رو برد.

جواد نکونام تو گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره اعلام باشگاه اوساسونا مبنی بر جدی نبودن مصدومیتش گفت: من چهارشنبه از پایم MRI گرفتم و مشخص شد عضله زیر زانویم پاره شده. هر چند مصدومیتم تقریبا جدیه، اما فکر می‌کردم که این آسیب دیدگی بدتر از این باشه. به هر حال نمی‌تونم تو بازی مقابل خیخون بازی کنم، اما فکر می‌کنم از هفته بعد مشکلی برای بازی کردن نداشته باشم.

وی درباره صحنه مصدومیتش و درگیری با سباستین سوریا تو بازی با قطر گفت: در مورد اون صحنه باید بگم توپ بین من و این بازیکن افتاد و او خیلی محکم برای توپ جلو اومد و مچ پایش به زانویم برخورد کرد و در نتیجه‌ مصدوم شدم. به هر حال وقتی چنین اتفاقی برای زانوی یک بازیکن میفته، طبیعیه که اون بازیکن ناراحت باشه، اما خدا رو شکر میکنم که به خیر گذشت.

نکونام درباره عملکرد تیم ملی و به ویژه‌ انتقادی که نسبت به نیمه اول این بازی مطرحه، گفت: وقتی تو زمین حریف بازی می‌کنیم طبیعیه که نیمه نخست حریف فشار بیاره، اما ما تو نیمه دوم با بازی خوانی که انجام دادیم سوار بازی شدیم و موقعیت‌های خوبی رو به دست آوردیم، اما متاسفانه نتونستیم از این فرصت‌ها استفاده کنیم.

وی ادامه داد: به هماهنگی بیشتری نیاز داریم. تیم ملی ما با این مجموعه جدید تازه چند بازی رو پشت سر گذاشته و همون طور که می‌بینید بازی به بازی بهتر شده‌ایم. واقعا از بازی اول برابر ماداگاسکار تا دیدار برابر قطر شرایط خیلی بهتر شده. نیاز داریم بازی‌های بیشتری انجام بدیم. باید این مرحله رو با موفقیت پشت سر بذاریم. تو بازی‌های مرحله بعدی دیگه فرصتی برای اشتباه کردن نداریم. باید از الان یاد بگیریم که چطور از موقعیت‌های اندکمان بهترین استفاده رو ببریم.

کاپیتان تیم ملی درباره ارزیابی‌اش از وضعیت تیم ملی و تو پاسخ به این سوال که آیا فکر می‌کنین این تیم می‌تونه طلسم ناکامی‌های فوتبال ایران رو بشکنه و به جام جهانی بره، گفت: ما تمام تلاشمون رو می‌کنیم. مهم‌ترین قدم هم همین مرحله اوله که تا اینجای کار خوب پیشرفتیم. چیزی که مردم و رسانه‌ها باید بدونن اینه که ما و کادر فنی تمام تلاشمون رو می‌کنیم . من باید از مردم تشکر کنم که تو بازی با اندونزی نشون دادن که چقدر صعود تیم ملی به جام جهانی برای اونا مهمه. ما می‌تونیم با حمایت مردم و رسانه‌ها که همواره به اونا نیاز داریم به جام جهانی برسیم و دل مردم رو شاد کنیم.

نکونام تو پاسخ به این سوال که آیا مانند گذشته تو درون تیم ملی چند گروه مختلف تشکیل نشده، گفت: خدا وکیلی میگم که تیم ملی نه در زمان کی‌روش و نه پیش‌تر از اون تو زمان قلعه نویی، دایی و قطبی هیچ گاه اسیر این باند بازی‌ها و چند دستگی‌ها نبوده. واقعا اون زمان گذشت و تو این چند ساله چنین چیزهایی رو تو تیم ملی ندیدم و الان هم با قاطعیت میگم که خبری از باندبازی تو تیم ملی نیست.

وی درباره بحث‌هایی که پیرامون بازوبند کاپیتانی مطرح شده بود، گفت: متاسفانه برخی رسانه‌ها که همه مسایل رو رنگی می‌بینند، می‌خواستن مساله رو برعکس جلوه بدن و بگن که من و کی‌روش احترامی برای پیشکسوت قائل نیستیم. این در حالیه که کی‌روش مربی حرفه‌ایه و او صلاح دید که من کاپیتان تیم ملی باشم. با این حال با توجه به خصوصیاتی که از فوتبال ایران سراغ داشتم، در این باره با کی‌روش صحبت کردم، اما او تاکید داشت که من بازوبند رو ببندم. بازوبند کاپیتان تیم ملی برایم مقدسه؛اما اونقدر واسم ارزشی نداره که بخوام به خاطر اون رفاقت و تیم ملی رو از دست بدم. موفقیت تیم ملی برایم مهم‌تره. فکر می‌کنم بحث بازوبند رو خیلی‌ها به خاطر رنگی ‌بودنشون مطرح کردن و به نظرم کم لطف بودن، اما دیدیم که هواداران استقلال و پرسپولیس که تو بازی با اندونزی تو ورزشگاه بودند،‌ به من لطف کردن و از اونا تشکر می‌کنم.

نکونام درباره وضعیت مسعود شجاعیقلب و خبری که تو برخی از رسانه‌های اسپانیایی مبنی بر آغاز تمریناتش از این هفته منتشر شده، گفت: مسعود مصدومیت سنگینی رو پشت سر گذاشته، اما این طور نیست که بتونه از این هفته تمرینات جدی‌اش رو انجام بده. اون به زمان نیاز داره. او به تازگی نرم دویدنش رو شروع کرده و باید برای بازگشت به تیم ملی و اوساسونا به او زمان بدیم. مسعود قطعا می‌تونه با رفع مصدومیتش بازیکن موثری برای تیم ملی و اوساسونا باشه.

باشگاه اوساسونا : جواد مقابل اسپورتینگ گیخون بازی میکنه/مصدومیت جواد جدی نبود

در حالی که جواد نکونام عنوان کرده بود آسیب دیدگی این بازیکن به قدریه که دست کم تا سه هفته قادر به بازی نیست اما طبق اعلام سایت باشگاه اوساسونا ، این هافبک تو دیدار با اسپورتینگ گیخون به میدون میره.

به گزارش خبرگزاری مهر، کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران تو دیدار با قطر در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل تو دیدار با قطر که در دوحه برگزار شد تو نیمه نخست از ناحیه زانوی چپ دچار صدمه دیدگی شد و جای خودشو به مازیار زارع داد.

وی پس از این مصدومیت عنوان کرد سه تا چهار هفته قادر به همراهی اوساسونا نیست اما پس از حضور تو پامپلونا و با انجام آزمایش های پزشکی تو کلینیک سن میگوئل، آسیب دیدگی اش جزیی تشخیص داده شد.

پاتخی سیپریان"، پزشک باشگاه اوساسونا، مصدومیت نکونام رو ادامه آسیب دیدگی پیشین این بازیکن تشخیص داد و عنوان کرد چندان جدی نیست.

سایت باشگاه اوساسونا نام نکونام رو تو ترکیب اصلی این تیم برای بازی با اسپورتینگ گیخون تو هفته سوم رقابت های لالیگا که یکشنبه به میزبانی اوساسونا برگزار می شه، قرار داده. 

 

 

یک کدوم از این دوتا رو قبلا گذاشته بودم...نمیدونم کدوم متاسفانهمتفکر

 

 

 

فعلا همین...نیشخند

فهلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــابای بای

نوشته شده در شنبه ۱۳٩٠/٦/۱٩ساعت ۳:۱٠ ‎ب.ظ خودم نوشتم یعنی ... ♥♥♥ هلــ ــ ــے آ ♥♥♥ نظرات () |


Design By : Night Skin