♥ ♥ ♥ فـــَقَــــط واسِهــــــ مَســـعود شُجــــاعــــی♥ ♥ ♥

I nEvEr SaId ThAt I cOuLd ChAnGe ThE wOrLd ... BuT iF u GVe Me ThE cHaNcE tHaT , i'Ll DeSeRvE

با سلام و عرض خسته نباشید

بنده اومدم چون خبرای بسـیــــــــــــــار مهمی هست این طرفا!!!نیشخندبا خبر شدیم یه عده ای واسه کاپیتان نکو و مسعود جان ما شایعه هایی ساختن که اصلــــــا به تیریپشون نمیخورهبابا آخه اونا رو چه به حمل شیشه و اینا؟؟؟خندهقهقهه

بنده با کلی زحمت دارم برنامه 90 رو از دوستم میگیرم پس نگران نباشین به زودی میذارمشمنظورم صثدا مسعود خودمونه!!!چشمکفعلا درگیریم...نیشخندآخه یه بار فلشو دادم به دوستم برد خونه گفتش که 4.15 گیگخ حجم فایلش ولی فلشی که من داده بودم بهش 4 گیگی بودمنتظرفک کن!!!!!خنثیشانسه داریم؟؟؟قهر

حالا بریم سراغ خبراخوشمزه

مسعود واسه بار سوم عمل شد

پنج شنبه ۲۰ اکتبر ۲۰۱۱ مسعود در بیمارستان Hessingpark آلمان برای سومین بار زیر تیغ جراحان رفت. اما اینبار خبر رسیده که عملش موفقیت آمیز بوده ایشالا!

انتظار می رود تا ۵ روز آینده مسعود تو کیلینیک Augsburg Hessingpark وابسته به این بیمارستان بستری باشه.
بعد از اون ، مسعود برای پیوند استخوان تو منطقه آسیب دیده دوباره عمل میشه هرچند هنوز زمانا اون مشخص نشده و بسته به تکامل اون داره.

ترجمه از پریسا :*

شاید خیلیا این خبرو شنیده باشین که مسعود و جواد به دلیل حمل شیشه و مواد مخدر دستگیر شدن و خیلیا هم عین من از خبرا پرت باشین و امروز تو مدرسه این خبرو از دوستاتون شنیده باشین به هرحال این خبر شایعه ای بیش نبود که از همینجا تکذیب میشه!!!

خبر دستگیری نکونام تکذیب شد!!!

 

بازیکن ایرانی تیم اوساسونا گفت: اوناکه به دنبال دشمنی با من و ایران هستند، راه اشتباهی رو پیش گرفته‌ان.

 جواد نکونام پس از انتشار خبری در خبرگزاری آنسای ایتالیا مبنی بر بازداشت یک ملی پوش ایرانی شاغل تولالیگاتو فرودگاه ایتالیا به جرم حمل 600 گرم مواد مخدر، به ایسنا، گفت: در حال حاضر که با شما صحبت می‌کنم تو اسپانیا هستم، دو روز قبل هم تو ترکیب اوساسونا بودم و همه صحنه گل زنی‌ام رو تو دیدار با بیلبائو تماشا کردند.

 وی افزود: تو این چند روز به غیر از تمرین کار دیگری رو انجام ندادم و عکس و خبر حضورم تو اوساسونا بر روی سایت باشگاه اوساسونا موجوده، نمی‌دونم چطور رسانه‌های خارجی به خود اجازه داده‌اند که چنین خبری رو منتشر کنند، اما باید بگم که رسانه‌های خارجی که چنین اخباری رو منتشر می‌کنند و به دنبال دشمنی با من و ایران هستند، راه اشتباهی را در پیش گرفته‌اند.

 به غیر از جواد نکونام، مسعود شجاعی هم پس از عمل جراحی‌اش تو آلمان حضور داره.

هویت ایرانی دستگیر شده فاش شد

خبرگزاری فارس: سایت کورییره دل‌ونتو هویت بازیکن ایرانی شاغل تو لیگ اسپانیا رو فاش کردند.
 این فرد حسن عمولشگریان ۲۷ ساله ست که مواد مخدر شیشه رو تو پاشنه کفشش جاساز کرده بود و هنگام ورود به فرودگاه میلان پلیس به او و دو همراه دیگرش مشکوک می‌شه و پس از بازرسی ۶۹۰ گرم مواد مخدر از این بازیکن کشف می‌کنند.

پویان آقاجان 32 ساله مقیم رم و مهدی رحمانی 39 مقیم ونیز نیز این بازیکن رو همراهی می کرده‌اند.
عمولشگریان یک بازیکن ناشناخته و آماتور تو فوتبال ایران محسوب می‌شه اما رسانه‌های غربی اونو یک بازیکن بین المللی و معروف معرفی کردند.

بازم باتشکر از پریسابغل


 

 

 

 

نظرات لطفا تو پست پایین

 

نوشته شده در یکشنبه ۱۳٩٠/۸/۱ساعت ٢:۱٧ ‎ب.ظ خودم نوشتم یعنی ... ♥♥♥ هلــ ــ ــے آ ♥♥♥ نظرات () |


Design By : Night Skin